Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Нещодавно у Рівненській центральній міській лікарні, вже вкотре, проведено операцію аорто-коронарного шунтування на працюючому серці

Операції на серці для медиків КНП "Центральна міська лікарня" РМР уже стають звичною справою. 16 квітня у Рівненській центральній міській лікарні, вже вкотре, було проведено операцію аорто-коронарного шунтування на працюючому серці.

Завдяки плідній співпраці із колегами з Національного інституту хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова НАМН України такі оперативні втручання набули системного характеру та увійшли в повсякденну робочу практику медиків міської лікарні.

На сьогодні, пацієнт стабільний та йде на поправку! Нині проходить реабілітацію, розширює руховий режим: активно рухається по палаті! 

Щодо пацієнта: це рівнянин 55 років, поступив у відділення інтервенційної радіології (кардіології) та реперфузійної терапії КНП "Центральна міська лікарня" РМР два тижні тому з клінікою нестабільної стенокардії, вперше виниклою. Коронарографічне обстеження показало багатосудинні ураження. Після консультації з кардіохірургом хворий був скерований для аортокоронарного шунтування. Завдяки фаховості лікарів відділення, вчасній діагностиці та оперативному втручанню, життя пацієнту було врятовано! 

Закликаємо рівнян, відчувши зміни в стані здоров"я своєчасно звертатись по допомогу до медиків та не займатись самолікуванням. Вчасно надана медична допомога збереже життя.

 

 


Читайте також

Сьогодні, до закладів охорони здоров"я Рівненської міської ради надійшли імунобіологічні препарати, які запобігають розвитку інфекційної недуги: ► ХІБ..
Дорогі наші медичні сестри! В цей день ми раді привітати вас з професійним святом і щиро подякувати за вашу важливу і гідну працю! Ви — добрі ф..
Операції на серці для медиків КНП "Центральна міська лікарня" РМР уже стають звичною справою. 16 квітня у Рівненській центральній міській лікарні, вже..
Підписатись