Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Вакцина, якої у Рівному не було кілька місяців (БЦЖ, АКДП, АДП), уже доступна для проведення щеплень!

Імунобіологічні препарати проти туберкульозу, дифтерії, правцю, кашлюку, поліомієліту, кору, паротиту, краснухи, гепатиту та гемофільної інфекції вчора надійшли до закладів охорони здоров"я Рівненської міської ради.

Тож усі хто потребував щеплень вакцинами, які були відсутні не тільки у Рівному, а загалом і в Україні, від тепер можуть звертатись до лікаря з яким укладено медичну декларацію та, аби не порушувати календар профілактичних щеплень, провести вакцинацію.

Нагадаємо, що щеплення можна зробити безоплатно вакцинами, що входять до Національного календаря щеплень та захищають від 10 інфекційних хвороб! Такі вакцини закуповуються державою та надходять до закладів охорони здоров"я. 


Читайте також

Сьогодні, 7 травня, з черговим робочим візитом в КНП "Центральна міська лікарня" РМР перебувають представники Бюро Всесвітньої організації охорони ..
Сьогодні, до закладів охорони здоров"я Рівненської міської ради надійшли імунобіологічні препарати, які запобігають розвитку інфекційної недуги: ► ХІБ..
Операції на серці для медиків КНП "Центральна міська лікарня" РМР уже стають звичною справою. 16 квітня у Рівненській центральній міській лікарні, вже..
Підписатись