Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

ПРОЕКТ № 76 "СТВОРЕННЯ НАВЧАЛЬНО-ТРЕНУВАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СИМУЛЯЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ У РІВНОМУ" на конкурсі "Громадських проектів"

Ви хочете навчитись наданню домедичної допомоги?! Все для того, щоб у потрібний момент не розгубитись і знати, що робити! "Швидка" допомога приїде і допоможе, але коли допомогу починають надавати до приїзду медиків - ШАНСИ НА ПОРЯТУНОК ВАС ТА ВАШИХ РІДНИХ ЗНАЧНО ЗРОСТАЮТЬ!

ПРОЕКТ № 76 "СТВОРЕННЯ НАВЧАЛЬНО-ТРЕНУВАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СИМУЛЯЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ У РІВНОМУ" спрямований на поширення інформації про особливості поведінки під час екстрених ситуацій, навчання основам надання домедичної допомоги жителів Рівного та екстрених служб; підвищення кваліфікації лікарів та фельдшерів з МНС, водіїв бригад екстреної медичної допомоги, медичного персоналу міста, покращення навиків взаємодії між мешканцями, працівниками екстрених служб і лікувальних закладів. Дозволить кожному з Вас навчитись наданню домедичної допомоги!

Голосування триватиме до 01.10.2018 року!

ХТО МОЖЕ ГОЛОСУВАТИ:
☑ Ви можете голосувати, якщо Ви мешканець міста Рівне!
☑ Ви можете голосувати, якщо Ви працюєте/навчаєтесь у місті Рівному, але проживаєте деінде, просто візьміть довідку на місці роботи/навчання!

ПРОГОЛОСУВАТИ МОЖНА:
☑ за посиланням https://rivne.pb.org.ua/projects/76
 (цілодобово з використанням ідентифікації через сервіс Bank ID);
☑ в пунктах для голосування (відповідно до графіка роботи установи):
- Виконавчий комітет Рівненської міської ради (м. Рівне, вул.Соборна, 12а);
- Рівненський центр надання адміністративних послуг (м. Рівне, м-н Просвіти, 2)

*для голосування потрібно мати паспорт (для паперового голосування) або банківську картку (для електронного голосування).

Детальніше про Проект на сайті www.rivne.pb.org.ua


Читайте також

Інформація МОЗ України Трансформація системи охорони здоров’я - це перехід від старої системи, спрямованої на утримання медзакладів і оплати лі..
Усі бажаючі отримають інформацію від кращих лікарів закладу: - як захиститись від кліщів або ж як діяти якщо вкусив кліщ; - розкажуть про вакцинацію..
З 10.06.2019 року педіатри Центру ПМСД "Центральний" м. Рівного проводитимуть прийом маленьких пацієнтів уже в оновлених кабінетах за адресою Драгоман..
Підписатись