Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Хочете зробити щеплення проти COVID-19, однак боїтесь йти в заклад охорони здоров'я аби не підхопити недугу від інфекційних хворих?!

Ми передбачили для вас можливість провести щеплення поза межами лікувального закладу. Окрім того, подбали і про можливість провести щеплення у вихідні та у вечірні години. 

Медики з вакцинації закладів охорони здоров‘я Рівненської міської ради працюють у центрах та тимчасових пунктах вакцинації, що розгорнуто на базі:
• Рівненського обласного академічного музично-драматичного театру з 9 до 17 щоденно та без вихідних;
• Рівненській районній державній адміністрації, що в районі «пивзаводу», з  9 до 17 щоденно та без вихідних;
• ТРЦ "ЗЛАТА ПЛАЗА" з 10 до 19 щоденно та без вихідних;
• Залізничному вокзалі станції Рівне з 9 до 14 щоденно та без вихідних;
• Супермаркеті «Фреш» в мікрорайоні «північний» понеділок-п‘ятниця з 15 до 19;
• ТРЦ «Епіцентр» щоп’ятниці з 10 до 18.

Для проведення щеплення у тимчасових пунктах та центрах вакцинації населення проти COVID-19 при собі варто мати паспорт та пам‘ятати прізвище свого сімейного лікаря. Також, щеплення у цих місцях не потребує попереднього запису чи реєстрації, варто лише звернутись в пункт вакцинації в режимі живої черги.

Щоденно провести щеплення проти COVID-19 можна і на базі усіх Центрів ПМСД у Рівному та у відділенні сімейної медицини Міської дитячої лікарні, що по Чорновола. Аби дізнатись про час в який зручніше звернутись до закладу для щеплення проти коронавірусної інфекції потрібно зателефонувати до реєстратури лікувальної установи. Контактні номери телефонів доступні тут.

Пам’ятаймо, що вакцинація захищає від тяжкого перебігу COVID-19 та здатна зберегти ваше життя та життя ваших близьких.


Читайте також

Відповідні рекомендації Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики №16-06/2022 були затверджені наказом Міністерства охорони зд..
До прикладу за минулий тиждень до міських закладів охорони здоров‘я надійшло на лікування 9 нових випадків захворівших на COVID-19 мешканців гро..
Ефективність вакцин проти коронавірусної хвороби з часом згасає, до того ж, з’являються нові штами вірусу. Бустерна ж доза допомагає поновити еф..
Підписатись