Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Останніми днями, окрім попиту на вакцинацію, в закладах охорони здоров‘я Рівного спостерігається ажіотаж і за «ковідними» сертифікатами!

Введення “червоної зони” карантину, для тих, хто не має COVID-сертифікату, додає чимало обмежень. Кабмін ухвалив рішення не пускати у міжміський транспорт людей без сертифікатів з 21 жовтня. А до кафе, магазинів чи спортзалів у Рівному, яке є в "червоній зоні" з 26.10.2021, можуть потрапити тільки ті, хто мають сертифікат про вакцинацію чи від‘ємний тест на коронавірусну хворобу.

Як же отримати сертифікат особам, які щеплені проти COVID-19?! 
Рівняни, як і усі українці, які пройшли повний курс вакцинації (зробили два щеплення), можуть отримати ковідний сертифікат. Є два шляхи отримання сертифікату: оформити самостійно в додатку чи на порталі “Дія” або звернутись за оформленням до сімейного лікаря. 

♦Перший шлях швидший та значно простіший, адже для цього не потрібно нікуди йти. При потребі з «ДІЇ» сертифікат можна роздрукувати разом із QR-кодом. Сертифікат можна отримати в декілька кліків. В застосунку потрібно натиснути "Послуги", вибрати пункт "COVID-сертифікати" і натиснути “Отримати сертифікат”. Далі Дія-підписом необхідно підписати запит на передання даних з Електронної системи охорони здоров’я до Дії. Та через кілька хвилин Ваш сертифікат з‘явиться у застосунку. 

Важливо: варто братись за оформлення сертифікату не раніше наступного дня після вакцинації (а враховуючи ажіотаж бажаючих щепитись - кількох днів), щоб дані вже точно були в усіх реєстрах. 

♦Паперовий сертифікат можна отримати у сімейного лікаря чи в закладі охорони здоров‘я в якому підписана декларація. Щоб сімейний лікар видав COVID-сертифікат, передусім треба мати завершений курс вакцинації. У свого сімейного лікаря можна замовити сертифікат телефоном (надати копію закордонного паспорта), а потім приїхати забрати, коли той буде готовий. Зверніть увагу, що окремі медичні заклади у Рівному створюють окремі кабінети чи визначають чіткі години видачі ковід-сертифікату аби не блокувати роботу вашого сімейного лікаря! Для уточнень деталей варто звертатись в реєстратуру закладу!

Під час використання, як сертифікат, оформлений у сімейного лікаря, так і сертифікат, оформлений самостійно через "Дію", мають однакову вагу.

Закликаємо рівнян формувати ковідні сертифікати у застосунку «Дія», та звертаємось до роботодавців проводити моніторинг вакцинації працівників саме по електронним сертифікатам. 

Вся інформація про COVID-сертифікати в Дії у доступних відео за посиланнями:
Як перевірити COVID-сертифікат у Дії? 
Як отримати COVID-сертифікат у Дії? 
COVID-сертифікати: питання та відповіді 
→ Не підтягується COVID-сертифікат у Дії 
Як отримати "жовті" COVID-сертифікати? 
Як роздрукувати міжнародний Covid19-сертифікат з порталу Дія? 


Читайте також

Амбулаторно-поліклінічна допомога (понеділок-п‘ятниця): - поліклініка по вул.О.Олеся, 13, Рівне - поліклініка № 1 по вул.Макарова, 3, м.Рівне Ст..
Підписатись