Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Ще на 9 вакцинованих медиків від COVID-19 у закладах охорони здоров’я Рівненської міської ради стало більше!

Сьогодні, у КНП «Міська лікарня № 2» РМР провели вакцинування першою дозою вакцини  Oxford/AstraZeneca (Covishield) 7 лікарів та 2 медсестер, що безпосередньо надають медичну допомогу хворим з COVID-19.

Нагадаємо, що 25.02.2021 року в Центральній міській лікарні Рівного провели першу вакцинацію медиків від коронавірусної інфекції у Рівненській області.

Після щеплення вакциновані медичні працівники Міської лікарні №2 Рівного перебували, в обов’язковому порядку, під спостереженням лікаря протягом 30 хвилин! Це пов'язано з тим, що 95 % усіх несприятливих наслідків після імунізації трапляються у перші 30 хвилин. У вакцинованих осіб не зареєстровано жодного випадку побічної реакції на щеплення. Медики почуваються задовільно та не відмічають змін у стані здоров‘я. 

Як повідомляє адміністрація КНП «Міської лікарні № 2» РМР, уже почали надходити звернення від колективу закладу (близько 20 осіб), які також виявили бажання провести щеплення проти COVID-19 вакциною, що надійшла на Рівненську область!


Читайте також

Імунобіологічні препарати проти туберкульозу, дифтерії, правцю, кашлюку, поліомієліту, кору, паротиту, краснухи, гепатиту та гемофільної інфекції вчор..
Підписатись