Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Відтепер жіноча консультація № 1 працюватиме ще й у Рівненському міському пологовому будинку по вулиці Медична,7 (відео)

Жінок, котрі проживають у центральній частині міста, як і раніше, обслуговуватимуть за адресою Центру ПМСД ”Центральний”.

Пацієнтки, котрі мешкають орієнтовно по вулиці Гагаріна та навколишніх вулицях, -  отримуватимуть акушерсько–гінекологічну допомогу по вулиці Медична,7, розповіла головний лікар комунального некомерційного підприємства "Пологовий будинок" Рівненської міської ради Світлана Муравська. Після капітальної реконструкції тут облаштовано світлі, сучасні кабінети лікарів. За словами начальника Управління охорони здоров’я Рівного Віктора Іськіва, у новому відділенні буде зручно та комфортно як лікарям, так і пацієнтам.

 

Аби оцінити початок роботи нового відділення до міського Пологового будинку завітав міський голова Рівного Володимир Хомко.

 


Читайте також

Провести щеплення вакциною АДП в КНП "ЦПМСД «Центральний»" РМР, КНП "ЦПМСД "Північний" РМР та КНП "ЦПМСД "Ювілейний" РМР можна уже з понед..
Менше місяця залишилося до старту навчання. Дев’ять років діє наказ Міністерства охорони здоров'я України № 682 від 16.08.2010 “Про уд..
Вдруге у м. Рівному проводитиметься "МЕДИЧНИЙ ПІКНІК"❗ Залучившись підтримкою Наукових пікніків в Україні та засновників Медичних пікніків - вдруге у ..
Підписатись