Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Традиційно у День пам’яті та примирення колектив КНП «Центральна міська лікарня» РМР привітав ветеранів Другої світової війни, колишніх своїх працівників.

Марія Харлампієвна Поляк має 55 років стажу медичної сестри. Хірургічне, інфекційне та ургентне відділення – це ті місця, де доклала рук та знань пані Марія. Сім років як жінка вийшла на пенсію, однак зв’язок з колективом тримає. Як і колишній начальник ЦО міської лікарні Микола Дмитрович Кулібаба. При доброму здоров’ї та гарному настрою вони завітали до лікувального закладу.

Квітами, піснями та винагородою у 1000 грн. привітали адміністрація та профспілка своїх ветеранів. До решти, п’яти ветеранів, котрі не змогли завітати до колишнього місця роботи, за словами головного лікаря Євгена Кучерука, представники закладу навідаються додому.

Без вшанування цього дня не залишиться жоден ветеран, котрий віддав лікарні кращі роки свого життя.


Читайте також

Створення комфортних умов для перебування пацієнта, он-лайн запис до лікаря, сучасна кімната здорової дитини, інформаційні монітори, куллери з водою т..
Кабінет Міністрів України перерозподілив 1 млрд грн на оплату послуг у медзакладах, де працюють сімейні лікарі, терапевти і педіатри. Відповідну поста..
Уже завтра ви можете звернутись до лікаря з яким підписали декларацію та після необхідного огляду та оцінки стану здоров"я отримати направлення на щеп..
Підписатись