Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Традиційно у День пам’яті та примирення колектив КНП «Центральна міська лікарня» РМР привітав ветеранів Другої світової війни, колишніх своїх працівників.

Марія Харлампієвна Поляк має 55 років стажу медичної сестри. Хірургічне, інфекційне та ургентне відділення – це ті місця, де доклала рук та знань пані Марія. Сім років як жінка вийшла на пенсію, однак зв’язок з колективом тримає. Як і колишній начальник ЦО міської лікарні Микола Дмитрович Кулібаба. При доброму здоров’ї та гарному настрою вони завітали до лікувального закладу.

Квітами, піснями та винагородою у 1000 грн. привітали адміністрація та профспілка своїх ветеранів. До решти, п’яти ветеранів, котрі не змогли завітати до колишнього місця роботи, за словами головного лікаря Євгена Кучерука, представники закладу навідаються додому.

Без вшанування цього дня не залишиться жоден ветеран, котрий віддав лікарні кращі роки свого життя.


Читайте також

Жінок, котрі проживають у центральній частині міста, як і раніше, обслуговуватимуть за адресою Центру ПМСД ”Центральний”. Пацієнтки, котр..
З 1 квітня 2019 року Національна служба здоров'я адмініструє урядову програму реімбурсації лікарських засобів «Доступні ліки». Програ..
Досі безоплатно вакцинуватися проти кору мали змогу дорослі до 30 років, що контактували з хворими, і люди з груп професійного ризику (медики, освітян..
Підписатись