Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Заклади охорони здоров′я міста Рівного проведуть заходи до Всесвітнього дня здоров′я.

•Всесвітній день здоров′я - подія присвячена до дня прийняття Статуту ВООЗ в 1948. Всесвітній день здоров’я, відзначається щорічно 7-го квітня. З цієї нагоди Центр громадського здоров′я Міністерства охорони здоров′я вперше проводить ТИЖДЕНЬ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ′Я.

Наші заходи на Всесвітній день здоров’я спрямовані на збереження здоров′я та досягнення найвищого рівня здоров’я.

В міських закладах охорони здоров′я впродовж 03.-05.04.2019 відбудеться низка заходів націлених на профілактику та попередження виникненню захворювань. А ще ми проведемо ряд профілактичних обстежень в кожному центрі первинної медико-санітарної допомоги, розповсюдимо інформаційні матеріали з тематикою лекцій існуючих шкіл здоров′я. Навчимо Вас надавати домедичну допомогу при інсультах та інфарктах, розповімо як допомогти пацієнту у якого стався судомний напад та як провести серцево-легеневу реанімацію, а ще розкажемо, як надати медичну допомогу при перекритті дихальних шляхів. Проведемо анкетування про обізнаність у медичній реформі та програмі «Доступні ліки», результати яких спрямують нас на необхідні додаткові інформаційні заходи. Розповімо Вам для чого необхідно підписати декларацію та як отримати «доступні ліки». А ще навчимо діток в ЗОШ правильної гігієни ротової порожнини та профілактиці стоматологічних захворювань. Акцентуємо увагу на здоровому харчуванні та необхідності проведення імунопрофілактики.

НАШІ ЗАХОДИ:

• 03.04. по 05.04. 2019 – в КНП «ЦПМСД «Центральний» РМР, що по вул. Драгоманова, 7, м. Рівне, в холі закладу, що на першому поверсі з 9:00 до 13:00 год. проводитимуться акції з вимірювання артеріального тиску, визначення рівня глюкози в крові, визначення індексу маси тіла, обстеження методом експрес-тестування на ВІЛ/СНІД для всіх бажаючих. Під час заходу, кожен матиме змогу пройти флюорографічне обстеження, консультації спеціалістів щодо профілактики та лікування цукрового діабету, ведення здорового способу життя. Кожен учасник отримає інформаційний матеріал з тематикою лекцій діючої при ЦПМСД «Школи здоров′я;

• 05.04.2019 – в КНП «ЦПМСД «Центральний» РМР в холі закладу на першому поверсі з 10:00 до 11:00 год. пацієнти зможуть пройти навчання по наданню домедичної допомоги при інсульті та інфаркті, проведенню серцево-легеневої реанімації для дорослого, користуватись автоматичним зовнішнім дефібрилятором, надавати домедичну допомогу при перекритті дихальних шляхів та вдавленні, як допомогти перехожому при судомних нападах. Кожен зможе попрактикуватись у своїх навиках надання домедичної допомоги на манекені, а тренери ГО «РІВНЕ ТАКМЕД» допоможуть це зробити правильно.

• 03.04.2019 - в КНП «ЦПМСД «Ювілейний» РМР, що по вул. Макарова, 3, м. Рівне, бажаючі можуть пройти профілактичний огляд пацієнтів та отримати консультації спеціалістів (при необхідності ЕКГ, визначення рівня глюкози в крові, визначення індексу маси тіла, пройдуть огляд на виявлення хвороб серцево-судинної системи, цукрового діабету).

• 04.04.2019 - медичними працівниками КНП «ЦПМСД «Ювілейний» РМР на базі ТРЦ «Епіцентр» з 9:30 до 11:30 год. проводитиметься профілактичний огляд працівників закладу, буде проведено ЕКГ та визначення рівня глюкози в крові, визначення індексу маси тіла. Лікарі радитимуть як запобігти серцево-судинним захворюванням та цукровому діабету та зберегти своє здоров′я,

• 04.04.2019 – в КНП «Пологовий будинок» РМР о 12:00 год., що по вул. Медична, 7, м. Рівне проводитиметься «Школа відповідального батьківства» для майбутніх батьків.

• 05.04.2019 – медичнині працівники КНП «ЦПМСД «Північний» РМР у м-н «Північний» (ТЦ «ФРЕШ» вул. Богоявленська, 40) розгорнуть інформаційний намет та проводитиме:
✔Анкетування населення з питань інформованості про заключення декларацій з сімейним лікарем та рівнем задоволеності послуг сімейних лікарів;
✔ Розпосвюдження інформаційних роздаткових матеріалів про профілактику та раннє діагностування основних захворювань, пам′яток та інструкцій про заключення декларацій з лікарем, інформацію про програму «Доступн ліки» і інші нововведення Реформи охорони здоров′я України;
✔ Проводитиметься вимірювання АТ для всіх бажаючих;

• 05.04.2019 – на базі КНП КНП «ЦПМСД «Північний» РМР по вул. Фабрична, 10, м. Рівне, проводитиметься анкетування населення з питань інформованості про заключення декларацій з сімейним лікарем та рівнем задоволеності послуг сімейних лікарів; розпосвюдження інформаційних роздаткових матеріалів про профілактику та раннє діагностування основних захворювань, пам′яток та інструкцій про заключення декларацій з лікарем, інформацію про програму «Доступн ліки» і інші нововведення Реформи охорони здоров′я України; вимірювання АТ;

• 05.04.2019 – медиками КНП «Міської лікарні № 2» РМР з 9:00 до 12:00 год. в приміщенні вокзалу ст. Рівне для всіх бажаючих проводитиметься визначення глюкози крові глюкометром, вимірювання АТ та визначення індексу маси тіла. А ще на базі закладу проводитимуться бесіди про формування здорового способу життя, профілактику ССЗ, онкопатологій, про шкідливість паління, вживання алкоголю. Рекомендації по дієтичному харчуванню при ССЗ, розладах травлення, при подагрі, захворюваннях кістково-м′язевої системи.

• 05.04.2019 - лікар КНП «Міська дитяча лікарня» РМР проведе бесіду зі студентами КЗВО «Рівненська медична академія» о 14:00 год. у приміщенні науково-медичної бібліотеки (вул. Котляревського, м. Рівне) на тему: «Інфекційні хвороби. Профілактичні щеплення. Кір – актуальна хвороба серед населення».

• 05.04.2019 – на базі КНП «Центральна міська лікарня» РМР, що розташована по вул. М. Карнаухова, 25-а, м. Рівне, на першому поверсі поліклініки, поруч з реєстратурою, проводитиметься скринінгове обстеження рівня глюкози крові, вузькі спеціалісти поліклініки проведуть консультування при бажанні пацієнтів без додаткових направлень. В закладі охорони здоров′я пацієнти зможуть отримати інформаційні матеріали щодо профілактики найпоширеніших хвороб та ведення здорового способу життя.

• 05.04.2019 – медичними працівниками комунальних некомерційних підприємств м. Рівного міської дорослої та дитячої стоматологічних поліклінік проводитимуться профілактичні лекції та бесіди з учнями шкіл щодо профілактики стоматологічних захворювань, медики розкажуть як правильно доглядати за порожниною рота та яким повинно бути здорове харчування. А ще такі ж заходи працівниками дорослої стоматологічної поліклініки будуть проведені в установах та підприємствах.

Кожен з нас повинен пам’ятати, що здоров’я може мати дуже дорогу ціну. І в основному це стосується спроб повернути його на своє місце. У Всесвітній день здоров’я ми бажаємо всім його надійного зберігання. Всім хворим - якнайшвидшого одужання. Медикам - хорошої матеріальної і технічної бази. Всім нам - бути здоровими і життєрадісними!

Запрошуємо усіх хто піклується про своє здоров"я, хоче бути здоровим та освідченим у збереженні здоров"я долучатись до наших заходів та викладати свої світлини у мережі facebook з хештегом #ВсесвітнійденьздоровяРівне #ВсесвітнійденьздоровяуРівному !

Популяризуймо здоровий спосіб життя!


Читайте також

Вдруге у м. Рівному проводитиметься "МЕДИЧНИЙ ПІКНІК"❗ Залучившись підтримкою Наукових пікніків в Україні та засновників Медичних пікніків - вдруге у ..
Менше місяця залишилося до старту навчання. Дев’ять років діє наказ Міністерства охорони здоров'я України № 682 від 16.08.2010 “Про уд..
Уже завтра ви можете звернутись до лікаря з яким підписали декларацію та після необхідного огляду та оцінки стану здоров"я отримати направлення на щеп..
Підписатись