Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Заклади охорони здоров′я міста Рівного проведуть заходи до Всесвітнього дня здоров′я.

•Всесвітній день здоров′я - подія присвячена до дня прийняття Статуту ВООЗ в 1948. Всесвітній день здоров’я, відзначається щорічно 7-го квітня. З цієї нагоди Центр громадського здоров′я Міністерства охорони здоров′я вперше проводить ТИЖДЕНЬ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ′Я.

Наші заходи на Всесвітній день здоров’я спрямовані на збереження здоров′я та досягнення найвищого рівня здоров’я.

В міських закладах охорони здоров′я впродовж 03.-05.04.2019 відбудеться низка заходів націлених на профілактику та попередження виникненню захворювань. А ще ми проведемо ряд профілактичних обстежень в кожному центрі первинної медико-санітарної допомоги, розповсюдимо інформаційні матеріали з тематикою лекцій існуючих шкіл здоров′я. Навчимо Вас надавати домедичну допомогу при інсультах та інфарктах, розповімо як допомогти пацієнту у якого стався судомний напад та як провести серцево-легеневу реанімацію, а ще розкажемо, як надати медичну допомогу при перекритті дихальних шляхів. Проведемо анкетування про обізнаність у медичній реформі та програмі «Доступні ліки», результати яких спрямують нас на необхідні додаткові інформаційні заходи. Розповімо Вам для чого необхідно підписати декларацію та як отримати «доступні ліки». А ще навчимо діток в ЗОШ правильної гігієни ротової порожнини та профілактиці стоматологічних захворювань. Акцентуємо увагу на здоровому харчуванні та необхідності проведення імунопрофілактики.

НАШІ ЗАХОДИ:

• 03.04. по 05.04. 2019 – в КНП «ЦПМСД «Центральний» РМР, що по вул. Драгоманова, 7, м. Рівне, в холі закладу, що на першому поверсі з 9:00 до 13:00 год. проводитимуться акції з вимірювання артеріального тиску, визначення рівня глюкози в крові, визначення індексу маси тіла, обстеження методом експрес-тестування на ВІЛ/СНІД для всіх бажаючих. Під час заходу, кожен матиме змогу пройти флюорографічне обстеження, консультації спеціалістів щодо профілактики та лікування цукрового діабету, ведення здорового способу життя. Кожен учасник отримає інформаційний матеріал з тематикою лекцій діючої при ЦПМСД «Школи здоров′я;

• 05.04.2019 – в КНП «ЦПМСД «Центральний» РМР в холі закладу на першому поверсі з 10:00 до 11:00 год. пацієнти зможуть пройти навчання по наданню домедичної допомоги при інсульті та інфаркті, проведенню серцево-легеневої реанімації для дорослого, користуватись автоматичним зовнішнім дефібрилятором, надавати домедичну допомогу при перекритті дихальних шляхів та вдавленні, як допомогти перехожому при судомних нападах. Кожен зможе попрактикуватись у своїх навиках надання домедичної допомоги на манекені, а тренери ГО «РІВНЕ ТАКМЕД» допоможуть це зробити правильно.

• 03.04.2019 - в КНП «ЦПМСД «Ювілейний» РМР, що по вул. Макарова, 3, м. Рівне, бажаючі можуть пройти профілактичний огляд пацієнтів та отримати консультації спеціалістів (при необхідності ЕКГ, визначення рівня глюкози в крові, визначення індексу маси тіла, пройдуть огляд на виявлення хвороб серцево-судинної системи, цукрового діабету).

• 04.04.2019 - медичними працівниками КНП «ЦПМСД «Ювілейний» РМР на базі ТРЦ «Епіцентр» з 9:30 до 11:30 год. проводитиметься профілактичний огляд працівників закладу, буде проведено ЕКГ та визначення рівня глюкози в крові, визначення індексу маси тіла. Лікарі радитимуть як запобігти серцево-судинним захворюванням та цукровому діабету та зберегти своє здоров′я,

• 04.04.2019 – в КНП «Пологовий будинок» РМР о 12:00 год., що по вул. Медична, 7, м. Рівне проводитиметься «Школа відповідального батьківства» для майбутніх батьків.

• 05.04.2019 – медичнині працівники КНП «ЦПМСД «Північний» РМР у м-н «Північний» (ТЦ «ФРЕШ» вул. Богоявленська, 40) розгорнуть інформаційний намет та проводитиме:
✔Анкетування населення з питань інформованості про заключення декларацій з сімейним лікарем та рівнем задоволеності послуг сімейних лікарів;
✔ Розпосвюдження інформаційних роздаткових матеріалів про профілактику та раннє діагностування основних захворювань, пам′яток та інструкцій про заключення декларацій з лікарем, інформацію про програму «Доступн ліки» і інші нововведення Реформи охорони здоров′я України;
✔ Проводитиметься вимірювання АТ для всіх бажаючих;

• 05.04.2019 – на базі КНП КНП «ЦПМСД «Північний» РМР по вул. Фабрична, 10, м. Рівне, проводитиметься анкетування населення з питань інформованості про заключення декларацій з сімейним лікарем та рівнем задоволеності послуг сімейних лікарів; розпосвюдження інформаційних роздаткових матеріалів про профілактику та раннє діагностування основних захворювань, пам′яток та інструкцій про заключення декларацій з лікарем, інформацію про програму «Доступн ліки» і інші нововведення Реформи охорони здоров′я України; вимірювання АТ;

• 05.04.2019 – медиками КНП «Міської лікарні № 2» РМР з 9:00 до 12:00 год. в приміщенні вокзалу ст. Рівне для всіх бажаючих проводитиметься визначення глюкози крові глюкометром, вимірювання АТ та визначення індексу маси тіла. А ще на базі закладу проводитимуться бесіди про формування здорового способу життя, профілактику ССЗ, онкопатологій, про шкідливість паління, вживання алкоголю. Рекомендації по дієтичному харчуванню при ССЗ, розладах травлення, при подагрі, захворюваннях кістково-м′язевої системи.

• 05.04.2019 - лікар КНП «Міська дитяча лікарня» РМР проведе бесіду зі студентами КЗВО «Рівненська медична академія» о 14:00 год. у приміщенні науково-медичної бібліотеки (вул. Котляревського, м. Рівне) на тему: «Інфекційні хвороби. Профілактичні щеплення. Кір – актуальна хвороба серед населення».

• 05.04.2019 – на базі КНП «Центральна міська лікарня» РМР, що розташована по вул. М. Карнаухова, 25-а, м. Рівне, на першому поверсі поліклініки, поруч з реєстратурою, проводитиметься скринінгове обстеження рівня глюкози крові, вузькі спеціалісти поліклініки проведуть консультування при бажанні пацієнтів без додаткових направлень. В закладі охорони здоров′я пацієнти зможуть отримати інформаційні матеріали щодо профілактики найпоширеніших хвороб та ведення здорового способу життя.

• 05.04.2019 – медичними працівниками комунальних некомерційних підприємств м. Рівного міської дорослої та дитячої стоматологічних поліклінік проводитимуться профілактичні лекції та бесіди з учнями шкіл щодо профілактики стоматологічних захворювань, медики розкажуть як правильно доглядати за порожниною рота та яким повинно бути здорове харчування. А ще такі ж заходи працівниками дорослої стоматологічної поліклініки будуть проведені в установах та підприємствах.

Кожен з нас повинен пам’ятати, що здоров’я може мати дуже дорогу ціну. І в основному це стосується спроб повернути його на своє місце. У Всесвітній день здоров’я ми бажаємо всім його надійного зберігання. Всім хворим - якнайшвидшого одужання. Медикам - хорошої матеріальної і технічної бази. Всім нам - бути здоровими і життєрадісними!

Запрошуємо усіх хто піклується про своє здоров"я, хоче бути здоровим та освідченим у збереженні здоров"я долучатись до наших заходів та викладати свої світлини у мережі facebook з хештегом #ВсесвітнійденьздоровяРівне #ВсесвітнійденьздоровяуРівному !

Популяризуймо здоровий спосіб життя!


Читайте також

Чергову ревакцинацію проти дифтерії та правця отримали наші колеги вакциною АДП-м (анатоксин дифтерійно-правцевий зі зменшеним вмістом антигену), що в..
Спостерігається зниження захворюваності на ішемічну хворобу серця (ІХС) та інфаркт міокарда. Про це начальник Управління охорони здоров’я м.Рівн..
705 пацієнтів звернулись до лікарів закладів охорони здоров"я Рівного зі скаргами на гострі респіраторні вірусні інфекції протягом 08.11.-14.11.2019 р..
Підписатись