Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей
Записатись на прийом до лікаря
Для пошуку сімейного лікаря почніть вводити прізвище

Електронна реєстратура
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь

ПРОЕКТ № 76 "СТВОРЕННЯ НАВЧАЛЬНО-ТРЕНУВАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СИМУЛЯЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ У РІВНОМУ" на конкурсі "Громадських проектів"

Ви хочете навчитись наданню домедичної допомоги?! Все для того, щоб у потрібний момент не розгубитись і знати, що робити! "Швидка" допомога приїде і допоможе, але коли допомогу починають надавати до приїзду медиків - ШАНСИ НА ПОРЯТУНОК ВАС ТА ВАШИХ РІДНИХ ЗНАЧНО ЗРОСТАЮТЬ!

ПРОЕКТ № 76 "СТВОРЕННЯ НАВЧАЛЬНО-ТРЕНУВАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СИМУЛЯЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ У РІВНОМУ" спрямований на поширення інформації про особливості поведінки під час екстрених ситуацій, навчання основам надання домедичної допомоги жителів Рівного та екстрених служб; підвищення кваліфікації лікарів та фельдшерів з МНС, водіїв бригад екстреної медичної допомоги, медичного персоналу міста, покращення навиків взаємодії між мешканцями, працівниками екстрених служб і лікувальних закладів. Дозволить кожному з Вас навчитись наданню домедичної допомоги!

Голосування триватиме до 01.10.2018 року!

ХТО МОЖЕ ГОЛОСУВАТИ:
☑ Ви можете голосувати, якщо Ви мешканець міста Рівне!
☑ Ви можете голосувати, якщо Ви працюєте/навчаєтесь у місті Рівному, але проживаєте деінде, просто візьміть довідку на місці роботи/навчання!

ПРОГОЛОСУВАТИ МОЖНА:
☑ за посиланням https://rivne.pb.org.ua/projects/76
 (цілодобово з використанням ідентифікації через сервіс Bank ID);
☑ в пунктах для голосування (відповідно до графіка роботи установи):
- Виконавчий комітет Рівненської міської ради (м. Рівне, вул.Соборна, 12а);
- Рівненський центр надання адміністративних послуг (м. Рівне, м-н Просвіти, 2)

*для голосування потрібно мати паспорт (для паперового голосування) або банківську картку (для електронного голосування).

Детальніше про Проект на сайті www.rivne.pb.org.ua


Читайте також

Ви хочете навчитись наданню домедичної допомоги?! Все для того, щоб у потрібний момент не розгубитись і знати, що робити! "Швидка" допомога приїде і д..
Місяць по тому, як ми вперше провели Медичний пікнік у Рівному. Нагадаємо, що 26.08.2018 року управлінням охорони здоров"я м. Рівного спільно з Науков..
Станом на 9:00 год. 16.10.2018 року 137400 осіб заключили декларацію з лікарем на медичне обслуговування в Центрах ПМСД міста Рівного. В розрахунку на..
Підписатись