Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

ПРОЕКТ № 76 "СТВОРЕННЯ НАВЧАЛЬНО-ТРЕНУВАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СИМУЛЯЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ У РІВНОМУ" на конкурсі "Громадських проектів"

Ви хочете навчитись наданню домедичної допомоги?! Все для того, щоб у потрібний момент не розгубитись і знати, що робити! "Швидка" допомога приїде і допоможе, але коли допомогу починають надавати до приїзду медиків - ШАНСИ НА ПОРЯТУНОК ВАС ТА ВАШИХ РІДНИХ ЗНАЧНО ЗРОСТАЮТЬ!

ПРОЕКТ № 76 "СТВОРЕННЯ НАВЧАЛЬНО-ТРЕНУВАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СИМУЛЯЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ У РІВНОМУ" спрямований на поширення інформації про особливості поведінки під час екстрених ситуацій, навчання основам надання домедичної допомоги жителів Рівного та екстрених служб; підвищення кваліфікації лікарів та фельдшерів з МНС, водіїв бригад екстреної медичної допомоги, медичного персоналу міста, покращення навиків взаємодії між мешканцями, працівниками екстрених служб і лікувальних закладів. Дозволить кожному з Вас навчитись наданню домедичної допомоги!

Голосування триватиме до 01.10.2018 року!

ХТО МОЖЕ ГОЛОСУВАТИ:
☑ Ви можете голосувати, якщо Ви мешканець міста Рівне!
☑ Ви можете голосувати, якщо Ви працюєте/навчаєтесь у місті Рівному, але проживаєте деінде, просто візьміть довідку на місці роботи/навчання!

ПРОГОЛОСУВАТИ МОЖНА:
☑ за посиланням https://rivne.pb.org.ua/projects/76
 (цілодобово з використанням ідентифікації через сервіс Bank ID);
☑ в пунктах для голосування (відповідно до графіка роботи установи):
- Виконавчий комітет Рівненської міської ради (м. Рівне, вул.Соборна, 12а);
- Рівненський центр надання адміністративних послуг (м. Рівне, м-н Просвіти, 2)

*для голосування потрібно мати паспорт (для паперового голосування) або банківську картку (для електронного голосування).

Детальніше про Проект на сайті www.rivne.pb.org.ua


Читайте також

Прийміть найщиріші вітання зі словами вдячності за вашу благородну працю. Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я лю..
Інформація МОЗ України 11 червня в Рівному відбудеться публічна консультація для лікарів, керівників медичних закладів і управлінців у сфері охорони з..
Інформація МОЗ України Міністерство охорони здоров'я України разом з Центром громадського здоров’я проводять наради з представниками усіх об..
Підписатись