Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Ще один пункт щеплення проти COVID-19 створено у Рівному!

Уже від завтра провести захист від COVID-19 можна і в КНП "Міська дитяча лікарня" РМР де створено черговий пункт щеплення у Рівному проти коронавірусної хвороби.

Вакцинуватись у новому щеплювальному пункті можуть усі охочі щоденно, окрім вихідних, з 10:00 до 16:00 вакцинами CoronaVac (Китай),  Pfizer (Бельгія), Modernа (Іспанія). 

Пункт щеплення розміщено на першому поверсі поліклініки (поруч з реєстратурою) Міської дитячої лікарні, що по вулиці Чорновола, 72, м. Рівне.

Записатись на вакцинацію проти COVID-19 в даному пункті щеплення можна за телефонами реєстратури: (050)3274310, 635160. 

Без черг здійснити вакцинацію проти особливо-небезпечної інфекції - можливо! З собою потрібно мати лише паспорт. Якщо у Вас ще немає укладеної декларації з сімейним лікарем – крім паспорта, необхідний ідентифікаційний код. Адже окрім вакцинації проти коронавірусної хвороби, в Міській дитячій лікарні Рівного можна ще й заключити декларацію про медичне обслуговування як для дитячого так і дорослого населення!


Читайте також

Друзі зверніть увагу, що сьогодні (31.12.2021) тимчасові пункти вакцинації проти коронавірусної інфекції матимуть скорочений графік роботи, а окремі в..
Як ми уже анонсували попередньо, при закладах охорони здоров'я Рівненської міської ради комунальної форми власності, що надають медичну допомогу в..
Комбіновані схеми вакцинації від COVID-19 наступні: ♦ 1-ша доза CoronaVac + 2-га AstraZeneca, Pfizer чи Moderna ♦ 1-ша доза AstraZeneca + ..
Підписатись