Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Хто може отримати щеплення проти COVID-19 у Центрі вакцинації, що у Драмтеатрі Рівного?!

Від недавна, усі охочі, віком 18 років і старше, можуть у вільному доступні зробити щеплення, як у тимчасовому Центрі вакцинації проти COVID-19, що розгорнуто на базі рівненського Драмтеатру, так і в Центрах ПМСД міста.

На сьогодні в Україні, в тому числі і місті Рівному, триває 5-й етап вакцинації проти COVID-19, що дозволяє щепитись від коронавірусної інфекції усім дорослим!

У вільному доступі (формат живої черги) та без попередніх реєстрацій можна отримати щеплення проти COVID-19 у міському Центрі вакцинації (що на базі Драмтеатру Рівного) з 9:00 до 17:00 год. щоденно! При собі варто мати паспорт та пам‘ятати прізвище свого сімейного лікаря .

Пам‘ятаймо, що вакцинація найкращий метод запобігти інфекційній недузі!


Читайте також

Від сьгодні у Рівненській територіальній громаді розпочалось голосування за проєкти Громадського бюджету. Жителі можуть підтримати три малі та три вел..
Актуальний перелік ЦВНів та пунктів щеплень, які працюють у визначені дні або щоденно в Рівному. Вакцини Comirnaty (Pfizer), CoronaVac та AstraZeneca ..
Надалі Центр вакцинації на базі Драмтеатру працюватиме у звичному режимі: щоденно з 9:00 до 17:00 та без вихідних! Просимо усіх, хто спланував своє щ..
Підписатись