Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Покращення сервісу надання послуг ПМД – є одною з складових медичної реформи та одним із пріоритетний напрямків розвитку закладів ПМД

Так КНП «ЦПМСД «Ювілейний» РМР наполегливо працює над покращення сервісу в закладі. Нещодавно в усіх амбулаторіях загальної практики-сімейної медицини, що розташовані за адресою Макарова, 3, м.Рівне з’явились кулери з охолодженою водичкою. Найближчим часом кулер з водою встановлять і в амбулаторії «Пересопницькій» Центру ПМСД «Ювілейний».

«Такий додаток до комфорту оцінять і пацієнти і медперсонал» - зазначає головний лікар закладу Вікторія Покоєвчук.

Численні дослідження свідчать, що сервіс покращує медичні результати діяльності закладу та впливає на здоров’я пацієнтів.

Нагадаємо, що цього року комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги «Ювілейний» Рівненської міської ради став одним із п’ятнадцяти ЦПМСД, які отримали грантове фінансування для розвитку, вдосконалення інфраструктури та модернізації обладнання від проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я».

Заплановано, що центри, які пройшли конкурсний відбір, до кінця поточного року стануть центрами передового досвіду, своєрідним взірцем запровадження новітніх управлінських підходів в умовах реформування системи охорони здоров’я, майданчиками для обміну досвідом та поширення кращих практик у сфері первинної медичної допомоги.

Отримання гранту Центром ПМСД «Ювілейним» міста Рівного є своєрідним визнанням його спроможності стати одним із кращих закладів охорони здоров’я в нашій державі.


Читайте також

КОНКУРС в КНП "ЦПМСД «Ювілейний» РМР! «Найкращий лікар – 2019» та «Найкраща медична сестра – 2019» Впе..
705 пацієнтів звернулись до лікарів закладів охорони здоров"я Рівного зі скаргами на гострі респіраторні вірусні інфекції протягом 08.11.-14.11.2019 р..
Така ситуація в Рівному за 11 місяців цього року. За словами головного спеціаліста Управління охорони здоров'я Рівненської облдержадміністрації Лю..
Підписатись