Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

ЦПМСД «Північний» м.Рівне створює власний веб сайт!

Отримувати медичні послуги сьогодні можна без фізичного контакту пацієнта з лікарем. Звичайно, якщо вам треба поставити пломбу, Skype не допоможе це зробити.

Однак більшість інформації яку пацієнт може отримати, вже можна компактно втиснути в он-лайн вимір при цьому зберігши час пацієнта та розвантаживши довідкові та реєстратури закладів охорони здоров‘я. 

Інформаційні технології сьогодні можуть робити медицину доступнішою. І саме про доступність до інформації для своїх пацієнтів піклується КНП "Центр ПМСД "Північний" Рівненської міської ради створюючи інформаційний сайт закладу.

Персональний веб сайт закладу охорони здоров‘я - це також необмежене інформаційне поле, як для персоналу закладу так і для відвідувачів (перелік медичних послуг, інформаційні стрічки, статті, довідкова інформація про профілактику захворювань, форум для обговорення всіляких питань і проведення дискусій, інформаційні розсилки про здоровий спосіб життя та багато чого іншого).

Та для того аби інформаційний ресурс був корисним його необхідно змістовно наповнити! Адміністрація Центру ПМСД «Північний» пропонує бажаючим долучитись до створення потужного інформаційного поля, яке би користувалось попитом як серед медиків так і пацієнтів. Якщо Ви маєте цікаві ідеї та вважаєте, що та чи інша рубрика (інформація) сайту буде корисною - надсилайте пропозиції за аплікаційною формою, що уже створена на веб сайті КНП «ЦПМСД «Північний» РМР за посиланням: https://pivnichnyi.rv.ua/ . Також, пацієнти Центру можуть залишати свої відгуки, зауваження та побажання щодо діяльності Центру ПМСД.


Читайте також

Кабінет Міністрів України перерозподілив 1 млрд грн на оплату послуг у медзакладах, де працюють сімейні лікарі, терапевти і педіатри. Відповідну поста..
Вдруге у м. Рівному проводитиметься "МЕДИЧНИЙ ПІКНІК"❗ Залучившись підтримкою Наукових пікніків в Україні та засновників Медичних пікніків - вдруге у ..
Уже завтра ви можете звернутись до лікаря з яким підписали декларацію та після необхідного огляду та оцінки стану здоров"я отримати направлення на щеп..
Підписатись