Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Медики спілько з представниками ДСНС обговорили плани дій у разі надзвичайної ситуації

Сьогодні, 02.07.2019, в управлінні охорони здоров‘я виконавчого комітету Рівненської міської ради з керівниками закладів охорони здоров‘я міста, під головуванням начальника управління В.Іськіва, проведено робочу зустріч з начальником управління з питань надзвичайних ситуацій Рівного Русланом Демуровим та представниками підрозділів ДСНС у Рівненській області.

Заступник начальника загону-начальник ДПРЧ 1 ГУ ДСНС України у Рівненській області Андрій Жданюк наголошував на маршрутизації та чіткому плану дій медичного персоналу у випадку надзвичайної ситуації у закладі охорони здоров‘я. Зауважив щодо необхідності чергової перевірки вогнегасників, протипожежних сигналізацій та проведенню інструктажів по заходах безпеки з медичним персоналом.

«Покровий план дій, який відпрацьовується під час симуляційних навчань медичного персоналу у медичному закладі, дозволяє побачити чіткі кроки та злагоджені дії медиків у випадках виникнення реальної загрози. Тоді кожен хто проходив навчання, знає як діяти у випадку евакуації, володіє правилами евакуації та при роботі працівників державної служби надзвичайних ситуацій не створюють хаосу. Адже чіткий та відпрацьований план дій забезпечує своєчасне попередження пацієнтів закладу про надзвичайну ситуацію, їх евакуацію, та дозволяє швидко та без перешкод провести обстеження будівлі на вибухові пристрої, та інше» - Руслан Демуров.

Випадки повідомлень, які надходять до управління з питань надзвичайних ситуацій про замінування певних об‘єктів у м. Рівному частішають. «Увагою» не оминули і заклади охорони здоров‘я, що розташовані у Рівному, де нещодавно, медикам спільно з представниками ДСНС довелось евакуйовувати пацієнтів та медичний персонал, що перебував у закладі.

Евакуація медичного персоналу та пацієнтів не завжди легко доступна в закладах охорони здоров‘я. Адже, в цей момент, в операційній можуть тривати ургентні операції, в реанімаційних палатах перебувати пацієнти підключені до системи штучної вентиляції легень (відключення від якої несе пряму загрозу життю пацієнта), та інше.

Результатом сьогоднішньої робочої зустрічі є спільне з ДСНС рішення про проведення додаткових навчань (роз’яснень) для медичного персоналу та корекції плану дій, розроблених в закладі охорони здоров‘я, на випадок надзвичайної ситуації, який буде індивідуальним для кожного закладу охорони здоров‘я відповідно до структури закладу!


Читайте також

Це дасть змогу замінити зношений чи травмований суглоб 15-ом хворим. У той же час 274 рівнянина чекають на свою чергу цього року. Минулого року було о..
Для цих захворювань характерні спалахи в холодну пору року (переважно восени і взимку). Найбільше випадків простуд припадає саме на вірус грипу (понад..
15.11.2019 о 14:00 год. в Центрі ПМСД "Центральний" м.Рівного (актова зала, ІІ-й поверх) проводитиметься чергове засідання ШКОЛИ ЗДОРОВ"Я! Тема ДИФТЕР..
Підписатись