Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей
Записатись на прийом до лікаря
Для пошуку сімейного лікаря почніть вводити прізвище

Електронна реєстратура
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь

Минулого тижня в Центральній міській лікарні Рівного провели операцію на відкритому працюючому серці

Минулого тижня у медицині краю відбулась знакова подія. Операція на відкритому працюючому серці. Наразі пацієнтка почувається добре. Відтепер столичні спеціалісти раз на тиждень приїжджатимуть до Рівного та проводитимуть аналогічні операції. Це триватиме доки не навчимо своїх. У нас підписаний Меморандум із Національним Інститутом хірургії та трансплантології ім. О.О.Шалімова, наші хірурги за півроку, рік навчаться самі робити такі операції.

Ми вчасно запустили у роботу е-рецепт. Хоча й аптечна мережа поки не може відпускати ліки. Так поки по всій державі, але очікуємо, що за кілька днів ця проблема буде вирішена.

На початку року ми збирали пропозиції керівників лікувальних закладів, так звані “хотєлкі”, для того, щоб лікарні повноцінно розвивалися. Адже необхідно закупити нове обладнання, розпочати ремонти. Сумарно йшла мова про 150 млн. грн. додатково. Звичайно, ми розуміємо, що нам таких коштів ніхто не дасть. Але готуємо заклади до “вільного плавання”, коли не буде медичної субвенції, а вони зможуть себе утримувати.

Про це в інтерв’ю та під час відвертої розмови у студії місцевого мовника – телеканалу Сфера ТВ- розповів начальник Управління охорони здоров’я м.Рівне Віктор Іськів.


Читайте також

Пацієнти, які ще не підписали декларацію з лікарем можуть звернутись в центри первинної медико-санітарної допомоги міста Рівного, обрати для себе ліка..
Другий день у КНП «ЦПМСД «Центральний» РМР, що на вул. Драгоманова, 7 можна виміряти артеріальний тиск, визначити рівень глюкози в к..
Рівнянам варто поспішити з підписанням декларації. Адже на сайті Міністерства охорони здоров"я України винесено для обговорення проект постанови Кабін..
Підписатись