Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Минулого тижня в Центральній міській лікарні Рівного провели операцію на відкритому працюючому серці

Минулого тижня у медицині краю відбулась знакова подія. Операція на відкритому працюючому серці. Наразі пацієнтка почувається добре. Відтепер столичні спеціалісти раз на тиждень приїжджатимуть до Рівного та проводитимуть аналогічні операції. Це триватиме доки не навчимо своїх. У нас підписаний Меморандум із Національним Інститутом хірургії та трансплантології ім. О.О.Шалімова, наші хірурги за півроку, рік навчаться самі робити такі операції.

Ми вчасно запустили у роботу е-рецепт. Хоча й аптечна мережа поки не може відпускати ліки. Так поки по всій державі, але очікуємо, що за кілька днів ця проблема буде вирішена.

На початку року ми збирали пропозиції керівників лікувальних закладів, так звані “хотєлкі”, для того, щоб лікарні повноцінно розвивалися. Адже необхідно закупити нове обладнання, розпочати ремонти. Сумарно йшла мова про 150 млн. грн. додатково. Звичайно, ми розуміємо, що нам таких коштів ніхто не дасть. Але готуємо заклади до “вільного плавання”, коли не буде медичної субвенції, а вони зможуть себе утримувати.

Про це в інтерв’ю та під час відвертої розмови у студії місцевого мовника – телеканалу Сфера ТВ- розповів начальник Управління охорони здоров’я м.Рівне Віктор Іськів.


Читайте також

З 2 квітня 2018 року в Україні триває національна кампанія "Лікар для кожної сім"ї". Близько 80 % рівнян уже обрали свого лікаря та підписали деклара..
“Сам щеплююсь від грипу 18-цять років, то й прошу взяти приклад”! Очільник міста розповів, що ця традиція у нього з’явилася з часів ..
“Проголосував за створення інсультного центру сам та закликаю це зробити усіх”. Начальник Управління охорони здоров’я м.Рівне Віктор..
Підписатись