Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Вісім депутатів Рівнеради поділилися своєю кров”ю з онкохворими дітками обласного центру – Дарією Пархомчук та Тимофієм Поліщуком.

Сьогодні вранці на Рівненській обласній станції переливання крові вони здали 3 літри 584 мілілітри крові, повідомила заступник головного лікаря Рівненської обласної станції переливання крові Олена Матюк.

Зранку донорів перевірили чи є вони у реєстрі. Лікар – терапевт обстежив: поміряв тиск, пульс, вагу, ріст, температуру. У кабінеті довіри відбулось перед тестове консультування. У потенційного донора визначили рівень гемоглобіну, групу крові та резус.

Першим на здачу крові прийшов секретар Рівнеради Сергій Паладійчук. Зізнається, кров він здає вже два десятки років. Ще одна депутатка Любов Романюк теж прийшла здати кров. Однак їй відмовили, адже після останньої здачі ще не минуло 60 днів. Пані Любов пообіцяла, що прийде у наступний понеділок.

До прикладу депутатів долучилися ще й працівники структурних підрозділів Рівненського міськвиконкому. Ті, хто не зміг прийти цього четверга, телефонували та пообіцяли прийти згодом.

 

Читайте також

Робота в сучасних офісах практично не пов'язана з небезпеками та ризиками. Просторе світле приміщення, зручне офісне крісло, стіл, комп'ютер, ..
Інформація МОЗ України Міністерство охорони здоров’я України повідомило закупівельну організацію ПРООН про рішення додатково закупити препарати ..
Інформація МОЗ України Трансформація системи охорони здоров’я - це перехід від старої системи, спрямованої на утримання медзакладів і оплати лі..
Підписатись