Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей
Записатись на прийом до лікаря
Для пошуку сімейного лікаря почніть вводити прізвище

Електронна реєстратура
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь

Вісім депутатів Рівнеради поділилися своєю кров”ю з онкохворими дітками обласного центру – Дарією Пархомчук та Тимофієм Поліщуком.

Сьогодні вранці на Рівненській обласній станції переливання крові вони здали 3 літри 584 мілілітри крові, повідомила заступник головного лікаря Рівненської обласної станції переливання крові Олена Матюк.

Зранку донорів перевірили чи є вони у реєстрі. Лікар – терапевт обстежив: поміряв тиск, пульс, вагу, ріст, температуру. У кабінеті довіри відбулось перед тестове консультування. У потенційного донора визначили рівень гемоглобіну, групу крові та резус.

Першим на здачу крові прийшов секретар Рівнеради Сергій Паладійчук. Зізнається, кров він здає вже два десятки років. Ще одна депутатка Любов Романюк теж прийшла здати кров. Однак їй відмовили, адже після останньої здачі ще не минуло 60 днів. Пані Любов пообіцяла, що прийде у наступний понеділок.

До прикладу депутатів долучилися ще й працівники структурних підрозділів Рівненського міськвиконкому. Ті, хто не зміг прийти цього четверга, телефонували та пообіцяли прийти згодом.

 

Читайте також

Уже з цієї хвилини 12.04.2019 року на сайті "Електронна охорона здоров"я Рівне" знову можна записатись до лікаря первинного рівня надання медичної доп..
З 01.03.2019 року в центрах первинної медико-санітарної допомоги м. Рівного впроваджено нову медичну інформаційну систему Helsi яка відновила електрон..
•Всесвітній день здоров′я - подія присвячена до дня прийняття Статуту ВООЗ в 1948. Всесвітній день здоров’я, відзначається щорічно 7-..
Підписатись