Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Відеоурок як записатися на прийом до лікаря через helsi.me

З 01.03.2019 року в центрах первинної медико-санітарної допомоги м. Рівного впроваджено нову медичну інформаційну систему Helsi яка відновила електронний запис до лікаря.

В м. Рівному з 2017 року функціонував сервіс "Електронної реєстратури" який дозволяв пацієнтам записатись на прийом до лікаря первинного рівня надання медичної допомоги: через Інтернет, за допомогою телефонного дзвінка у реєстратуру закладу чи взяти талон на прийом в режимі "живої" черги. Проте, з впровадженням в систему охорони здоров"я електронних інструментів які передбачені реформуванням галузі, в м. Рівному виникла потреба змінювати МІС на ту яка акредитована Національною службою здоров"я України та за допомогою якої дані про пацієнта передаються до Центрального компоненту eHealth.   

Медична інформаційна система HELSI на сьогодні дозволяє створити власний електронний кабінет пацієнта, записатись на прийом через мережу Інтернет, з 01.04.2019 виписувати пацієнту електронний рецепт по програмі "Доступні ліки", формувати електронну амбулаторної картку пацієнта, та в перспективі функціонали МІС дозволять користуватись електронним направленням та електронним лікарняним. 

Відеоурок як записатися пацієнту на прийом до лікаря через helsi.me 


Читайте також

У зв’язку з літньою спекою головний біль, нудота, запаморочення – це те, на що найбільше наразі скаржаться люди. Третина інсультів і вдвіч..
Інформація МОЗ України Міністерство охорони здоров’я України повідомило закупівельну організацію ПРООН про рішення додатково закупити препарати ..
Рівень захворюваності на кір тримається на високих показниках. Рівненська область по кількість захворівших на кір є лідером серед всіх областей Україн..
Підписатись