Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей
Записатись на прийом до лікаря
Для пошуку сімейного лікаря почніть вводити прізвище

Електронна реєстратура
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь

Відеоурок як записатися на прийом до лікаря через helsi.me

З 01.03.2019 року в центрах первинної медико-санітарної допомоги м. Рівного впроваджено нову медичну інформаційну систему Helsi яка відновила електронний запис до лікаря.

В м. Рівному з 2017 року функціонував сервіс "Електронної реєстратури" який дозволяв пацієнтам записатись на прийом до лікаря первинного рівня надання медичної допомоги: через Інтернет, за допомогою телефонного дзвінка у реєстратуру закладу чи взяти талон на прийом в режимі "живої" черги. Проте, з впровадженням в систему охорони здоров"я електронних інструментів які передбачені реформуванням галузі, в м. Рівному виникла потреба змінювати МІС на ту яка акредитована Національною службою здоров"я України та за допомогою якої дані про пацієнта передаються до Центрального компоненту eHealth.   

Медична інформаційна система HELSI на сьогодні дозволяє створити власний електронний кабінет пацієнта, записатись на прийом через мережу Інтернет, з 01.04.2019 виписувати пацієнту електронний рецепт по програмі "Доступні ліки", формувати електронну амбулаторної картку пацієнта, та в перспективі функціонали МІС дозволять користуватись електронним направленням та електронним лікарняним. 

Відеоурок як записатися пацієнту на прийом до лікаря через helsi.me 


Читайте також

За інформацією аптечних мереж, які зареєстровані на сайті НСЗУ, як такі, що заключили договір для реалізації програми «Доступні ліки» у м...
Сьогодні вранці на Рівненській обласній станції переливання крові вони здали 3 літри 584 мілілітри крові, повідомила заступник головного лікаря Рівне..
Пацієнти, які ще не підписали декларацію з лікарем можуть звернутись в центри первинної медико-санітарної допомоги міста Рівного, обрати для себе ліка..
Підписатись