Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

А кількість лікарів з якими можна заключити декларацію в м. Рівному щоденно зменшується!

Станом на 9:00 28.03.2019 року в комунальних некомерційних підприємствах – закладах охорони здоров′я м. Рівного 55 лікарів первинного рівня надання медичної допомоги уже досягли рекомендованого об′єму декларацій на медичне обслуговування. А це означає, що якщо пацієнт звернеться до одного з цих 55 лікарів то такий лікар в праві відмовити пацієнту у підписанні декларації з ним.

180522 пацієнти обрали собі лікаря (терапевта, педіатра чи сімейного лікаря) у ЦПМСД м. Рівного.

Для того аби заключити декларацію з лікарем необхідно:
• Звернутись в один з трьох центрів первинної медико-санітарної допомоги м. Рівного та обрати лікаря первинного рівня надання медичної допомоги;
• При собі потрібно мати паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон. Якщо батьки обиратимуть лікаря для дитини – необхідно мати свідоцтво про народження дитини.

Процедура підписання декларації займає не більше 10 хвилин.

В реєстратурах ЦПМСД міста можна отримати інформацію про лікарів з якими можна ще заключити декларацію. Та згодом ми опублікуємо список лікарів "первинки" на нашому сайті www.medrivne.com.ua з якими можна ще заключити декларацію.


Читайте також

Створити інсультний центр на базі КНП "Центральна міська лікарня" РМР. А саме, переобладнавши відділення судинної неврології. Такий проєкт на громадсь..
З 2 квітня 2018 року в Україні триває національна кампанія "Лікар для кожної сім"ї". Близько 80 % рівнян уже обрали свого лікаря та підписали деклара..
Станом на 01.10.2019 дві вакцини для профілактики грипу пройшли державний контроль якості. Таку інформацію на соїй інтернет-сторінці оприлюднила Держа..
Підписатись