Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей
Записатись на прийом до лікаря
Для пошуку сімейного лікаря почніть вводити прізвище

Електронна реєстратура
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь

А кількість лікарів з якими можна заключити декларацію в м. Рівному щоденно зменшується!

Станом на 9:00 28.03.2019 року в комунальних некомерційних підприємствах – закладах охорони здоров′я м. Рівного 55 лікарів первинного рівня надання медичної допомоги уже досягли рекомендованого об′єму декларацій на медичне обслуговування. А це означає, що якщо пацієнт звернеться до одного з цих 55 лікарів то такий лікар в праві відмовити пацієнту у підписанні декларації з ним.

180522 пацієнти обрали собі лікаря (терапевта, педіатра чи сімейного лікаря) у ЦПМСД м. Рівного.

Для того аби заключити декларацію з лікарем необхідно:
• Звернутись в один з трьох центрів первинної медико-санітарної допомоги м. Рівного та обрати лікаря первинного рівня надання медичної допомоги;
• При собі потрібно мати паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон. Якщо батьки обиратимуть лікаря для дитини – необхідно мати свідоцтво про народження дитини.

Процедура підписання декларації займає не більше 10 хвилин.

В реєстратурах ЦПМСД міста можна отримати інформацію про лікарів з якими можна ще заключити декларацію. Та згодом ми опублікуємо список лікарів "первинки" на нашому сайті www.medrivne.com.ua з якими можна ще заключити декларацію.


Читайте також

Станом на 9:00 28.03.2019 року в комунальних некомерційних підприємствах – закладах охорони здоров′я м. Рівного 55 лікарів первинного рівн..
З 1 квітня 2019 року в Україні запроваджується перехід на електронний рецепт для реалізації Урядової програми «Доступні ліки». Відповідні ..
Минулого тижня у медицині краю відбулась знакова подія. Операція на відкритому працюючому серці. Наразі пацієнтка почувається добре. Відтепер столичні..
Підписатись