Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Вакцинація. Спростування міфів про вакцинацію. Запобігти захворюванню на кір шляхом вакцинації

Маєте питання про вакинацію?! Тоді чекаємо Вас на нашому заході!

Управління охорони здоров"я м. Рівного спільно з ГО "Батьки за вакцинацію", головним педіатром Рівного та лікарями-інфекціоністами міста розкажуть Вам чим страшна інфекційна захворюваність та як від неї можна захистити свою малечу, що таке імунопрофілактика та ознайомимо Вас з календарем профілактичних щеплень, а ще Ви дізнаєтесь які вакцини закуповує держава та від яких хвороб вони захищають, чи безкоштовні вакцини в м. Рвному, що є протипоказами для проведення вакцинації та які можливі реакції на щеплення.

Поділимось з Вами інформацією про стан інфекційної захворюваності в місті якому Ви проживаєте та розкажемо скільки рівнян зробили профілактичні щеплення аби запобігти інфекційній захворюваності.

Обговоримо, що необхідно аби провести профілактичні щеплення дитині та чи потрібно щеплюватись дорослим. А ще розкажемо, про таку актуальну на сьогодні проблему в м.Рівному, як захворюваність на "Кір" та як не підхопити цю недугу.

Та найголовніше! Ви зможете задати нам найбільш хвилюючі запитання та почути на них відповіді. Ми проведемо нашу зустріч в найбільш зручному та доступному форматі діалогу!

Чекаємо на всіх бажаючих 27.02.2019 року о 17:00 год. в приміщенні КНП "Центру ПМСД "Центральний" РМР (поліклініка № 2) на ІІ-поверсі в актовій залі (вул. Драгоманова, 7, м. Рівне).


Читайте також

На свіжому повітрі в центрі міста медики ЦПМСД «Центральний» та «Північний» під час акції «Молоді і здорові» прово..
З 2 квітня 2018 року в Україні триває національна кампанія "Лікар для кожної сім"ї". Близько 78 % рівнян уже обрали свого лікаря та підписали декларац..
Червень – липень – пора цвітіння екзотичної рослини – борщівника. Його краса та висота впадають у вічі багатьом. В Україні трапляють..
Підписатись