Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей
Записатись на прийом до лікаря
Для пошуку сімейного лікаря почніть вводити прізвище

Електронна реєстратура
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь

Вакцинація. Спростування міфів про вакцинацію. Запобігти захворюванню на кір шляхом вакцинації

Маєте питання про вакинацію?! Тоді чекаємо Вас на нашому заході!

Управління охорони здоров"я м. Рівного спільно з ГО "Батьки за вакцинацію", головним педіатром Рівного та лікарями-інфекціоністами міста розкажуть Вам чим страшна інфекційна захворюваність та як від неї можна захистити свою малечу, що таке імунопрофілактика та ознайомимо Вас з календарем профілактичних щеплень, а ще Ви дізнаєтесь які вакцини закуповує держава та від яких хвороб вони захищають, чи безкоштовні вакцини в м. Рвному, що є протипоказами для проведення вакцинації та які можливі реакції на щеплення.

Поділимось з Вами інформацією про стан інфекційної захворюваності в місті якому Ви проживаєте та розкажемо скільки рівнян зробили профілактичні щеплення аби запобігти інфекційній захворюваності.

Обговоримо, що необхідно аби провести профілактичні щеплення дитині та чи потрібно щеплюватись дорослим. А ще розкажемо, про таку актуальну на сьогодні проблему в м.Рівному, як захворюваність на "Кір" та як не підхопити цю недугу.

Та найголовніше! Ви зможете задати нам найбільш хвилюючі запитання та почути на них відповіді. Ми проведемо нашу зустріч в найбільш зручному та доступному форматі діалогу!

Чекаємо на всіх бажаючих 27.02.2019 року о 17:00 год. в приміщенні КНП "Центру ПМСД "Центральний" РМР (поліклініка № 2) на ІІ-поверсі в актовій залі (вул. Драгоманова, 7, м. Рівне).


Читайте також

Пацієнти, які ще не підписали декларацію з лікарем можуть звернутись в центри первинної медико-санітарної допомоги міста Рівного, обрати для себе ліка..
З 1 квітня 2019 року в Україні запроваджується перехід на електронний рецепт для реалізації Урядової програми «Доступні ліки». Відповідні ..
З 01.03.2019 року в центрах первинної медико-санітарної допомоги м. Рівного впроваджено нову медичну інформаційну систему Helsi яка відновила електрон..
Підписатись