Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей
Записатись на прийом до лікаря
Для пошуку сімейного лікаря почніть вводити прізвище

Електронна реєстратура
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь

Термін прийому звітності від осіб (закладів), що здійснюють приватну медичну практику на території м.Рівного продовжено до 19.02.2019!

Управління охорони здоров"я виконавчого комітету Рівненської міської ради нагадує, що з 01.02. по 15.02.2019 року триває прийом державної річної галузевої статистичної звітності від фізичних осіб та закладів (структур, кабінетів), що здійснювали господарську діяльность з медичної практики (приватну медичну практику) на території м. Рівного протягом 2018 року.

Аби всі хто не встигає подати звітність до останнього дня прийому форм (до 16:00 год.15.02.2019) мали змогу надолужити це, ми продовжили термін прийому звітних форм про діяльність осіб (закладів), що здійснюють приватну медичну практику на території м. Рівного до 19.02.2019 року.

Звіти необхідно подати в інформаційно-аналітичний центр управління охорони здоров′я виконавчого комітету Рівненської міської ради за адресою, м. Рівне, вул. Драгоманова, 7 (приміщення ЦПМСД "Центральний" (поліклініка № 2)).

Для довідки звертатись за тел.(0362) 67-15-57, 67-15-58 в інформаційно-аналітичний центр управління охорони здоров′я виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Наголошуємо, що відомості щодо подання та ненадання звітності направляються в ліцензійний комітет Міністерства охорони здоров′я України.


Читайте також

Уже з цієї хвилини 12.04.2019 року на сайті "Електронна охорона здоров"я Рівне" знову можна записатись до лікаря первинного рівня надання медичної доп..
З 2 квітня 2018 року в Україні розпочалась національна кампанія "Лікар для кожної сім"ї". Близько 74 % рівнян уже обрали свого лікаря та підписали дек..
Близько 180 тисяч пацієнтів обрали для себе лікаря «первинки» в центрах первинної медико-санітарної допомоги Рівного. Пацієнти, які не під..
Підписатись