Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Термін прийому звітності від осіб (закладів), що здійснюють приватну медичну практику на території м.Рівного продовжено до 19.02.2019!

Управління охорони здоров"я виконавчого комітету Рівненської міської ради нагадує, що з 01.02. по 15.02.2019 року триває прийом державної річної галузевої статистичної звітності від фізичних осіб та закладів (структур, кабінетів), що здійснювали господарську діяльность з медичної практики (приватну медичну практику) на території м. Рівного протягом 2018 року.

Аби всі хто не встигає подати звітність до останнього дня прийому форм (до 16:00 год.15.02.2019) мали змогу надолужити це, ми продовжили термін прийому звітних форм про діяльність осіб (закладів), що здійснюють приватну медичну практику на території м. Рівного до 19.02.2019 року.

Звіти необхідно подати в інформаційно-аналітичний центр управління охорони здоров′я виконавчого комітету Рівненської міської ради за адресою, м. Рівне, вул. Драгоманова, 7 (приміщення ЦПМСД "Центральний" (поліклініка № 2)).

Для довідки звертатись за тел.(0362) 67-15-57, 67-15-58 в інформаційно-аналітичний центр управління охорони здоров′я виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Наголошуємо, що відомості щодо подання та ненадання звітності направляються в ліцензійний комітет Міністерства охорони здоров′я України.


Читайте також

Сьогодні, 02.07.2019, в управлінні охорони здоров‘я виконавчого комітету Рівненської міської ради з керівниками закладів охорони здоров‘я ..
На свіжому повітрі в центрі міста медики ЦПМСД «Центральний» та «Північний» під час акції «Молоді і здорові» прово..
З 2 квітня 2018 року в Україні триває національна кампанія "Лікар для кожної сім"ї". Близько 78 % рівнян уже обрали свого лікаря та підписали декларац..
Підписатись