Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

У Рівному вакцинуватимуть від кору у вихідний день!

У центрах первинної медико-санітарної допопомоги (далі - ПМСД) м. Рівного в суботу будуть проводити вакцинацію проти кору! Це зроблять для того, аби жителі м. Рівне, які не мають часу у будні завести своїх дітей або прийти самим на вакцинацію, зробили це у вихідний.

2 лютого 2019 року (в суботу) можна провести щеплення проти кору в ЦПМСД м. Рівного.  Щеплювальні кабінети працюватимуть з 8:00 до 14:00 год., за адресами:

КНП "ЦПМСД "Центральний" РМР - вул. Драгоманова, 7, м. Рівне - для дорослих ;
                                                                 - вул. Чорновола, 72, м. Рівне - для дітей;

КНП "ЦПМСД "Ювілейний" РМР - вул. Макарова, 3, м. Рівне - для дорослих та дітей;
                                                             - вул. Пересопницька, 168-а, м. Рівне - для дітей;
 
КНП "ЦПМСД "Північний" РМР - вул. Фабрична, 10 - для дорослих;
                                                           - вул. Грушевського, 11, м. Рівне - для дітей.
 
З початку року в м. Рівному зареєстровано 282 випадки захворюваня на кір. Станом на 9:00  год. 29.01.2019 року на стаціонарному лікуванні з діагнозом "Кір" перебуває 31 хворий, з них 10 дітей серед яких 8 - жителі м. Рівного.
 
Згідно даних ДУ "Рівненського обласного лабораторного центру МОЗ України" у 2018 році в м. Рівному на кір захворіло 762 особи, серед яких 458 - діти. Серед захворівших 71,3 % осіб не мали жодного щеплення, а 7,6 % - не мали чергового щеплення.
 
З початку 2019 року в м. Рівному проведено 1233 щеплення вакциною КПК. У 2018 році проведено 9822 щеплення проти кору. На сьогодні в Центрах ПМСД міста в достатній кількості є вакцина КПК виробництва Бельгії (1972 дози). Просимо рівнян не зволікати з проведенням імунопрофілактики, адже лише своєчасною вакинацією можна запобігти розповсюдженню інфекційної захворюваності.
 
Також нагадаємо, що щеплення можна провести в ЦПМСД міста Рівного щоденно (з понеділка по п"ятницю) з 8:00 до 16:00 год., а в окремих щеплювальних кабінетах і до 20:00 год. Для уточнень, як і коли можна провести щеплення звертайтесь в ЦПМСД м.Рівного.
 
Управління охорони здоров"я м. Рівного закликає батьків обов’язково вакцинувати дітей, дотримуючись термінів Календаря щеплень, та якомога скоріше вакцинуватися, якщо Ви пропустили планову вакцинацію.
 
Детально про "Кір" на сайті МОЗ України

Читайте також

Провести щеплення вакциною АДП в КНП "ЦПМСД «Центральний»" РМР, КНП "ЦПМСД "Північний" РМР та КНП "ЦПМСД "Ювілейний" РМР можна уже з понед..
Уже завтра ви можете звернутись до лікаря з яким підписали декларацію та після необхідного огляду та оцінки стану здоров"я отримати направлення на щеп..
Кабінет Міністрів України перерозподілив 1 млрд грн на оплату послуг у медзакладах, де працюють сімейні лікарі, терапевти і педіатри. Відповідну поста..
Підписатись