Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей
Записатись на прийом до лікаря
Для пошуку сімейного лікаря почніть вводити прізвище

Електронна реєстратура
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь

Заклади охорони здоров"я міста Рівного отримали вакцини для проведення імунопрофілактики

Вакцинація — найефективніший спосіб захисту від інфекційних захворювань. Імунна система реагує на введену вакцину, виробляючи імунітет проти інфекції, і таким чином формує захист проти хвороби.

18.12.2018 року заклади охорони здоров"я, які проводять імунопрофілактику населенню міста Рівного отримали вакцини:
- АКДП (проти кашлюку-дифтерії-правцю);
- проти гепатиту В;
- ХІБ (проти ХІБ-інфекцій);
- КПК (проти кору-паротиту-краснухи);
- АПД-М (проти дифтерії-правцю для дорослих)
На сьогодні, заклади охорони здоров"я міста в достатній кількості забезпечені вакцинами.

Пам"ятаймо, що альтернатив вакцинації немає. Вакцинація потрібна для захисту вашої дитини. Інфекційні хвороби дуже небезпечні, можуть викликати ускладнення, інвалідність, деякі — смерть. Вакцинація захищає дитину від інфекцій, запобігає тяжкому перебігу хвороби й ускладненням — у випадку інфікування.

Згідно з календарем профілактичних щеплень в Україні дитина отримує захист від 10 інфекцій: гепатиту В, туберкульозу, дифтерії, кашлюка, правця, поліомієліту, гемофільної інфекції, кору, краснухи і паротиту (свинки). Необхідні для дитини щеплення проти цих захворювань проводяться у поліклініці безоплатно.

Усі вакцини, які закуповуються на національному рівні, закуповує для України Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ). Вакцини мають пройти процедуру прекваліфікації Всесвітньої організації охорони здоров'я, щоб впевнитися в їхній якості і відповідності міжнародним стандартам. ЮНІСЕФ закуповує тільки ті вакцини, що пройшли процедуру прекваліфікації ВООЗ.

Усі вакцини, що використовуються в Україні, давно і широко застосовуються у світі. Профіль їхньої безпеки й ефективності підтверджений масштабним досвідом застосування в інших країнах.

Жителі м. Рівного можуть зробити щеплення в щеплювальних кабінетах центрів первинної медико-санітарної допомоги Рівного. Для отримання додаткової інформації як і коли Ви можете провести щеплення для своєї дитини або для себе звертайтесь до лікаря з яким Ви заключили декларацію або ж в Центри ПМСД м.Рівного:
КНП "ЦПМСД "Центральний" РМР:
- для дорослого населення: 266970; (067)3613215;
- для дитячого населення: 635160 (067)3613037

КНП "ЦПМСД "Ювілейний" РМР:
- для дорослого населення: 58049; (067)3613239;
- для дитячого населення : 55108; (067)3613836

КНП "ЦПМСД "Північний" РМР:
- для дорослого населення: 627360, (067)3613250;
- для дитячого населення: 283449, (067)3613694


Читайте також

Починаючи з ІІ-го кварталу 2019 року управління програмою реімбурсації "Доступні ліки" перейде від Міністерства охорони здоров'я України до Націон..
За інформацією аптечних мереж, які зареєстровані на сайті НСЗУ, як такі, що заключили договір для реалізації програми «Доступні ліки» у м...
•Всесвітній день здоров′я - подія присвячена до дня прийняття Статуту ВООЗ в 1948. Всесвітній день здоров’я, відзначається щорічно 7-..
Підписатись