Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Заклади охорони здоров"я міста Рівного отримали вакцини для проведення імунопрофілактики

Вакцинація — найефективніший спосіб захисту від інфекційних захворювань. Імунна система реагує на введену вакцину, виробляючи імунітет проти інфекції, і таким чином формує захист проти хвороби.

18.12.2018 року заклади охорони здоров"я, які проводять імунопрофілактику населенню міста Рівного отримали вакцини:
- АКДП (проти кашлюку-дифтерії-правцю);
- проти гепатиту В;
- ХІБ (проти ХІБ-інфекцій);
- КПК (проти кору-паротиту-краснухи);
- АПД-М (проти дифтерії-правцю для дорослих)
На сьогодні, заклади охорони здоров"я міста в достатній кількості забезпечені вакцинами.

Пам"ятаймо, що альтернатив вакцинації немає. Вакцинація потрібна для захисту вашої дитини. Інфекційні хвороби дуже небезпечні, можуть викликати ускладнення, інвалідність, деякі — смерть. Вакцинація захищає дитину від інфекцій, запобігає тяжкому перебігу хвороби й ускладненням — у випадку інфікування.

Згідно з календарем профілактичних щеплень в Україні дитина отримує захист від 10 інфекцій: гепатиту В, туберкульозу, дифтерії, кашлюка, правця, поліомієліту, гемофільної інфекції, кору, краснухи і паротиту (свинки). Необхідні для дитини щеплення проти цих захворювань проводяться у поліклініці безоплатно.

Усі вакцини, які закуповуються на національному рівні, закуповує для України Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ). Вакцини мають пройти процедуру прекваліфікації Всесвітньої організації охорони здоров'я, щоб впевнитися в їхній якості і відповідності міжнародним стандартам. ЮНІСЕФ закуповує тільки ті вакцини, що пройшли процедуру прекваліфікації ВООЗ.

Усі вакцини, що використовуються в Україні, давно і широко застосовуються у світі. Профіль їхньої безпеки й ефективності підтверджений масштабним досвідом застосування в інших країнах.

Жителі м. Рівного можуть зробити щеплення в щеплювальних кабінетах центрів первинної медико-санітарної допомоги Рівного. Для отримання додаткової інформації як і коли Ви можете провести щеплення для своєї дитини або для себе звертайтесь до лікаря з яким Ви заключили декларацію або ж в Центри ПМСД м.Рівного:
КНП "ЦПМСД "Центральний" РМР:
- для дорослого населення: 266970; (067)3613215;
- для дитячого населення: 635160 (067)3613037

КНП "ЦПМСД "Ювілейний" РМР:
- для дорослого населення: 58049; (067)3613239;
- для дитячого населення : 55108; (067)3613836

КНП "ЦПМСД "Північний" РМР:
- для дорослого населення: 627360, (067)3613250;
- для дитячого населення: 283449, (067)3613694


Читайте також

Сьогодні, 02.07.2019, в управлінні охорони здоров‘я виконавчого комітету Рівненської міської ради з керівниками закладів охорони здоров‘я ..
З 2 квітня 2018 року в Україні триває національна кампанія "Лікар для кожної сім"ї". Близько 78 % рівнян уже обрали свого лікаря та підписали декларац..
Отримувати медичні послуги сьогодні можна без фізичного контакту пацієнта з лікарем. Звичайно, якщо вам треба поставити пломбу, Skype не допоможе це з..
Підписатись