Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей
Записатись на прийом до лікаря
Для пошуку сімейного лікаря почніть вводити прізвище

Електронна реєстратура
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь

Близько 60 % рівнян обрали собі лікаря в ЦПМСД м. Рівного

З лікарями первинного рівня надання медичної допомоги (лікарі ЗПСМ, терапевти, педіатри) в центрах первинної медико-санітарної допомоги м. Рівного, станом на 9:00 год. 13.11.2018 року, 146864 особи підписали декларації на медичне обслуговування. А це свідчить про те, що більше ніж кожен другий рівнянин уже обрав для себе лікаря.

Підписати декларацію з лікарями "первинки" в ЦПМСД м. Рівного може кожен бажаючий хто ще не обрав для себе лікаря. На сьогодні відсутня прив"язка до місця реєстрації особи чи проживання. Головне, щоб було зручно в будь-яку хвилину звернутись до лікаря з яким заключили декларацію.

3 Центри ПМСД Рівного, під час другої хвилі, уклали договір з Національною службою здоров"я України про медичне обслуговування населення. Та уже з жовтня 2018 року "кошти пішли за пацієнтами" відповідно до кількості заключених декларацій у закладах охорони здоров"я. 

Світова практика свідчить, що більшість проблем із здоров’ям можуть бути вирішені на рівні первинної допомоги, особливо - якщо до свого лікаря звертатись вчасно. Сімейний лікар, терапевт чи педіатр не лише встановлює діагноз і лікує найбільш поширені хвороби, травми, отруєння, а й консультує щодо здорового способу життя, дає направлення на аналізи, до вузьких спеціалістів, видає довідки. І всі послуги у вашого лікаря уже оплачені НСЗУ (http://l2u.su/qbpM).      

Якщо Ви ще не обрали свого лікаря, ознайомтесь з лікарями "первинки" в ЦПМСД м. Рівного на сайті "Електронна охорона здоров"я Рівне" в рубриці "Лікарі міста Рівне" та перегляньте інформацію де і коли в ЦПМСД Рівного заключити декларацію з лікарем (можна тут).

 


Читайте також

Інформація МОЗ України Рішення про створення Електронного реєстру листків непрацездатності 28 листопада ухвалив Уряд. До 1 лютого має бути сформоване ..
Станом на 9:00 год. 26.11.2018 року в інфекційних відділеннях закладів охорони здоров"я м. Рівного на стаціонарному лікуванні перебуває 36 хворих на к..
Національна служба здоров"я України своїм листом від 02.11.2018 № 994-18 "Щодо подання заяви про внесення змін до інформації, що міститься в електронн..
Підписатись