Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

В комунальному некомерцїйному підприємстві «Центрі ПМСД «Ювілейний» Рівненської міської ради буде новий керівник!

06.11.2018 року відбувся конкурс на зайняття вакантної посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги «Ювілейний» Рівненської міської ради.

Переможцем конкурсу, відповідно до рішення постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників закладів охорони здоров’я м.Рівне, визнано Покоєвчук Вікторію Михайлівну.

Пунктом 38 Постанови КМУ від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» (далі – Порядок) передбачено, що конкурсна комісія повинна внести відповідне подання начальнику управління охорони здоров’я виконавчого комітету Рівненської міської ради стосовно призначення переможця конкурсу на посаду головного лікаря.

Довідка:
Конкурсна комісія створена на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 « Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», відповідно до наказу управління охорони здоров’я від 08.10.2018 № 109 «Про утворення постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників закладів охорони здоров’я м.Рівне» та згідно з протоколом конференції трудового колективу Комунального некомерційного підприємства «Центр первинно медико-санітарної допомоги «Ювілейний» Рівненської міської ради» від 26.09.2018 № 1. Представники трудового колективу відповідного закладу охорони здоров’я м.Рівне залучаються до складу постійно діючої конкурсної комісії на підставі протоколу зборів трудового колективу для кожного закладу окремо.

Вікторія Покоєвчук у 1984 році закінчила Івано-Франківський державний медичний інститут за спеціальністю «лікувальна справа», інтернатуру проходила базі Центральної міської лікарні м.Рівне де в подальшому і розпочала свою трудову діяльність на посаді лікаря. З 1996 працює в управлінні охорони здоров’я м. Рівне.


Читайте також

Відповідно до п.8 Порядку утворення спостережної ради при комунальному некомерційному підприємстві «Центр первинної медико-санітарної допомоги &..
Червень – липень – пора цвітіння екзотичної рослини – борщівника. Його краса та висота впадають у вічі багатьом. В Україні трапляють..
Отримувати медичні послуги сьогодні можна без фізичного контакту пацієнта з лікарем. Звичайно, якщо вам треба поставити пломбу, Skype не допоможе це з..
Підписатись