Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей
Записатись на прийом до лікаря
Для пошуку сімейного лікаря почніть вводити прізвище

Електронна реєстратура
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь

139452 особи обрали лікаря в ЦПМСД м. Рівне

В 3-х ЦПМСД міста Рівного, по обслуговуванню як дорослого так і дитячого населення, можна обрати собі лікаря та заключити з ним декларацію на медичне обслуговуваня:

  1. КНП "ЦПМСД "Центральний" РМР
  2. КНП "ЦПМСД "Ювілейний" РМР
  3. КНП "ЦПМСД "Північний" РМР

З моменту підписання декларацій станом на 9:00 год. 22.10.2018 року в центрах первинної медико-санітарної допомоги міста Рівного 139452 особи обрали свого лікаря та заключили з ним декларацію на медичне обслуговування.

Лідирує по кількості підписаних декларацій з пацієнтами КНП "ЦПМСД "Центральний" РМР. На сьогодні, в даному ЦПМСД 55252 пацієнта обрали свого лікаря та заключили з ним декларацію. Проте, наголошуємо, що кількість підписаних декларацій в ЦПМСД залежить не тільки від активності та переваг громадян, а і від кількості лікарів, які працюють на первинному рівні надання медичної допомоги. ЦПМСД "Центральний" має і найбільший штат лікарського персоналу первинного рівня надання медичної допомоги які заключають декларації з пацієнтами (66 лікарів "первинки"). В КНП "ЦПМСД "Ювілейному" РМР декларацію з пацієнтами заключають 53 лікаря "первинки", кількість декларацій складає 46257. КНП "ЦПМСД "Північний" РМР є найменшим по кількості лікарського персоналу, що працюють на первинному рівні надання медичної допомоги, які підписують декларації на медичне обслуговування - 44 лікаря "первинки" заключили з 37950 пацієнтами декларації на медичне обслуговування. 

Найбільша активність у виборі лікаря для обслуговування дитячого населення. Більше 90 % від всього дитячого населення міста уже заключили декларацію на медичне обслуговування. Першими по підписанню декларацій з пацієнтами на обслуговування дітей є лікарі КНП "ЦПМСД "Північний" РМР - 17111 декларацій. На другому місці КНП "ЦПМСД "Ювілейний" - 16611, та третє місце КНП "ЦПМСД "Центральний" РМР - 8870 декларацій на медичне обслуговуваня дитячого населення на первинному рівні. Вирішальну роль у кількості підписаних декларацій у тому чи іншому ЦПМСД відіграє кількість працюючого штатного персоналу лікарів "первинки". 

Для рівнян, які ще не заключили декларацію: зверніться в один з трьох центрів первинного рівня надання медичної допомоги Рівного. При собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон для смс-підтвердження. Ознайомитись з лікарями "первинки" ЦПМСД міста Рівного можна натиснувши тут, та перегляньте час та місця підписання декларацій не виходячи з дому. Процедура підписання декларацій з лікарем займає не більше 10 хвилин, та Ваш візит не заважатиме лікарському процесу, адже декларації заповнюють та вносять до центрального компоненту (eHealth) уповноважені особи.    

     

 

 


Читайте також

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги..
Інформація МОЗ України У новому номері національної медичної стіннівки розповідаємо про те, як визначати потребу в лікарських засобах, як закуповуютьс..
28.02.2019 року о 10:00 год. на базі комунального некомерційного підприємства "Центру ПМСД "Центральний" Рівненської міської ради, що по вул. Драгоман..
Підписатись