Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей
Записатись на прийом до лікаря
Для пошуку сімейного лікаря почніть вводити прізвище

Електронна реєстратура
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь

139452 особи обрали лікаря в ЦПМСД м. Рівне

В 3-х ЦПМСД міста Рівного, по обслуговуванню як дорослого так і дитячого населення, можна обрати собі лікаря та заключити з ним декларацію на медичне обслуговуваня:

  1. КНП "ЦПМСД "Центральний" РМР
  2. КНП "ЦПМСД "Ювілейний" РМР
  3. КНП "ЦПМСД "Північний" РМР

З моменту підписання декларацій станом на 9:00 год. 22.10.2018 року в центрах первинної медико-санітарної допомоги міста Рівного 139452 особи обрали свого лікаря та заключили з ним декларацію на медичне обслуговування.

Лідирує по кількості підписаних декларацій з пацієнтами КНП "ЦПМСД "Центральний" РМР. На сьогодні, в даному ЦПМСД 55252 пацієнта обрали свого лікаря та заключили з ним декларацію. Проте, наголошуємо, що кількість підписаних декларацій в ЦПМСД залежить не тільки від активності та переваг громадян, а і від кількості лікарів, які працюють на первинному рівні надання медичної допомоги. ЦПМСД "Центральний" має і найбільший штат лікарського персоналу первинного рівня надання медичної допомоги які заключають декларації з пацієнтами (66 лікарів "первинки"). В КНП "ЦПМСД "Ювілейному" РМР декларацію з пацієнтами заключають 53 лікаря "первинки", кількість декларацій складає 46257. КНП "ЦПМСД "Північний" РМР є найменшим по кількості лікарського персоналу, що працюють на первинному рівні надання медичної допомоги, які підписують декларації на медичне обслуговування - 44 лікаря "первинки" заключили з 37950 пацієнтами декларації на медичне обслуговування. 

Найбільша активність у виборі лікаря для обслуговування дитячого населення. Більше 90 % від всього дитячого населення міста уже заключили декларацію на медичне обслуговування. Першими по підписанню декларацій з пацієнтами на обслуговування дітей є лікарі КНП "ЦПМСД "Північний" РМР - 17111 декларацій. На другому місці КНП "ЦПМСД "Ювілейний" - 16611, та третє місце КНП "ЦПМСД "Центральний" РМР - 8870 декларацій на медичне обслуговуваня дитячого населення на первинному рівні. Вирішальну роль у кількості підписаних декларацій у тому чи іншому ЦПМСД відіграє кількість працюючого штатного персоналу лікарів "первинки". 

Для рівнян, які ще не заключили декларацію: зверніться в один з трьох центрів первинного рівня надання медичної допомоги Рівного. При собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон для смс-підтвердження. Ознайомитись з лікарями "первинки" ЦПМСД міста Рівного можна натиснувши тут, та перегляньте час та місця підписання декларацій не виходячи з дому. Процедура підписання декларацій з лікарем займає не більше 10 хвилин, та Ваш візит не заважатиме лікарському процесу, адже декларації заповнюють та вносять до центрального компоненту (eHealth) уповноважені особи.    

     

 

 


Читайте також

З 01.10. по 18.10.2018р. до лікарів міських закладів охорони здоров"я міста Рівного зі скаргами на простудні захворювання звернулось 2155 хворих, сер..
В 3-х ЦПМСД міста Рівного, по обслуговуванню як дорослого так і дитячого населення, можна обрати собі лікаря та заключити з ним декларацію на медичне ..
Підписатись