Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей
Записатись на прийом до лікаря
Для пошуку сімейного лікаря почніть вводити прізвище

Електронна реєстратура
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь

Більше 2 тисяч хворих на простудні захворювання звернулись за медичною допомогою в заклади охорони здоров"я міста Рівного

З 01.10. по 18.10.2018р.  до лікарів міських закладів охорони здоров"я міста Рівного зі скаргами на простудні захворювання звернулось 2155 хворих, серед них переважна більшість діти - 1517 осіб з яких 499 є школярами. Серед зареєстрованих захворювань - захворювань на грип не виявлено.

З метою запобігання епідемічної захворюваності на грип та ГРВІ серед жителів міста Рівного, управлінням охорони здоров"я міста розроблено відповідні заходи та щотижнево ведеться  моніторинг захворюваності.

Найкращим методом профілактики захворюваності на грип є вакцинація. Вакцинація проти грипу належить до рекомендованих щеплень та відсутня у національному календарю щеплень, тому вакцину можуть закуповувати за гроші місцевих бюджетів, підприємств або власним коштом громадян. Управління охорони здоров"я м. Рівного звернулась з листом до керівників організацій та підприємств аби ті розглянули можливість виділення коштів для проведення профілактичних щеплень своїм працівникам, особливо із груп ризику, які щоденно працюють у колективі й наражають себе на небезпеку зараження вірусом грипу. 

Станом на 18.10.2018 року в щеплювальних кабінетах закладів охорони здоров"я міста 59 осіб зробили щеплення проти грипу, із них 34 дорослих та 25 дітей. Вакцина "Ваксігрип" (37 доз) да "Джиси Флю" (22 дози) була придбана за власні кошти. 

Нагадаємо, що придбати вакцину проти грипу можна в аптечних мережах міста та щеплення провести в щеплювальних кабінетах закладів охорони здоров"я Рівного.

 

 


Читайте також

У структурі захворюваності населення інфекційні хвороби посідають одне з провідних місць. Імунітет до інфекційних хвороб може встановлюватися у людини..
Доступ до адекватного знеболення пацієнтів, що потерпають від хронічного болю є вкрай на низькому рівні і залишається невирішеною проблемою для Україн..
13 березня на засіданні Уряду прийнято зміни до вимог акредитації закладів охорони здоров"я та спрощено умови отримання ліцензії. Така інформація з"яв..
Підписатись