Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей
Записатись на прийом до лікаря
Для пошуку сімейного лікаря почніть вводити прізвище

Електронна реєстратура
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь

Більше 2 тисяч хворих на простудні захворювання звернулись за медичною допомогою в заклади охорони здоров"я міста Рівного

З 01.10. по 18.10.2018р.  до лікарів міських закладів охорони здоров"я міста Рівного зі скаргами на простудні захворювання звернулось 2155 хворих, серед них переважна більшість діти - 1517 осіб з яких 499 є школярами. Серед зареєстрованих захворювань - захворювань на грип не виявлено.

З метою запобігання епідемічної захворюваності на грип та ГРВІ серед жителів міста Рівного, управлінням охорони здоров"я міста розроблено відповідні заходи та щотижнево ведеться  моніторинг захворюваності.

Найкращим методом профілактики захворюваності на грип є вакцинація. Вакцинація проти грипу належить до рекомендованих щеплень та відсутня у національному календарю щеплень, тому вакцину можуть закуповувати за гроші місцевих бюджетів, підприємств або власним коштом громадян. Управління охорони здоров"я м. Рівного звернулась з листом до керівників організацій та підприємств аби ті розглянули можливість виділення коштів для проведення профілактичних щеплень своїм працівникам, особливо із груп ризику, які щоденно працюють у колективі й наражають себе на небезпеку зараження вірусом грипу. 

Станом на 18.10.2018 року в щеплювальних кабінетах закладів охорони здоров"я міста 59 осіб зробили щеплення проти грипу, із них 34 дорослих та 25 дітей. Вакцина "Ваксігрип" (37 доз) да "Джиси Флю" (22 дози) була придбана за власні кошти. 

Нагадаємо, що придбати вакцину проти грипу можна в аптечних мережах міста та щеплення провести в щеплювальних кабінетах закладів охорони здоров"я Рівного.

 

 


Читайте також

В комунальному некомерційному підприємстві "Пологовому будинку" Рівненської міської ради за кошти бюджету розвитку (1млн.800тис.грн.) відремонтували п..
З лікарями первинного рівня надання медичної допомоги (лікарі ЗПСМ, терапевти, педіатри) в центрах первинної медико-санітарної допомоги м. Рівного, ст..
З 2 квітня 2018 року в Україні розпочалась національна кампанія "Лікар для кожної сім"ї". Близько 58 % рівнян уже обрали свого лікаря та підписали дек..
Підписатись