Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Більше 2 тисяч хворих на простудні захворювання звернулись за медичною допомогою в заклади охорони здоров"я міста Рівного

З 01.10. по 18.10.2018р.  до лікарів міських закладів охорони здоров"я міста Рівного зі скаргами на простудні захворювання звернулось 2155 хворих, серед них переважна більшість діти - 1517 осіб з яких 499 є школярами. Серед зареєстрованих захворювань - захворювань на грип не виявлено.

З метою запобігання епідемічної захворюваності на грип та ГРВІ серед жителів міста Рівного, управлінням охорони здоров"я міста розроблено відповідні заходи та щотижнево ведеться  моніторинг захворюваності.

Найкращим методом профілактики захворюваності на грип є вакцинація. Вакцинація проти грипу належить до рекомендованих щеплень та відсутня у національному календарю щеплень, тому вакцину можуть закуповувати за гроші місцевих бюджетів, підприємств або власним коштом громадян. Управління охорони здоров"я м. Рівного звернулась з листом до керівників організацій та підприємств аби ті розглянули можливість виділення коштів для проведення профілактичних щеплень своїм працівникам, особливо із груп ризику, які щоденно працюють у колективі й наражають себе на небезпеку зараження вірусом грипу. 

Станом на 18.10.2018 року в щеплювальних кабінетах закладів охорони здоров"я міста 59 осіб зробили щеплення проти грипу, із них 34 дорослих та 25 дітей. Вакцина "Ваксігрип" (37 доз) да "Джиси Флю" (22 дози) була придбана за власні кошти. 

Нагадаємо, що придбати вакцину проти грипу можна в аптечних мережах міста та щеплення провести в щеплювальних кабінетах закладів охорони здоров"я Рівного.

 

 


Читайте також

Вдруге у м. Рівному проводитиметься "МЕДИЧНИЙ ПІКНІК"❗ Залучившись підтримкою Наукових пікніків в Україні та засновників Медичних пікніків - вдруге у ..
Менше місяця залишилося до старту навчання. Дев’ять років діє наказ Міністерства охорони здоров'я України № 682 від 16.08.2010 “Про уд..
Створення комфортних умов для перебування пацієнта, он-лайн запис до лікаря, сучасна кімната здорової дитини, інформаційні монітори, куллери з водою т..
Підписатись