Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Як записатись до лікаря "первинки" в ЦПМСД м. Рівного за допомогою сервісу "Електронної реєстратури" якщо уже заключили декларацію а пошук лікаря відбувається по вулиці проживання?!

На сайті "Електронна охорона здоров′я. Рівне" створений сервіс "Електронна реєстратура", який дозволяє взяти електронний талон (записатись) на прийом до сімейного лікаря, дільничного лікаря-терапевта, дільничного лікаря-педіатра. Даний сервіс створений в двох центрах первинної медико-санітарної допомоги м. Рівного: КНП "Центрі ПМСД "Центральний" РМР та КНП "Центрі ПМСД "Північний" РМР. На сьогодні завершується робота по створення сервісу "Електронної реєстратури" і в КНП "Центрі ПМСД "Ювілейному" РМР, що дозволить охопити електронним реєстром всіх жителів міста Рівного.​

Станом на 13.09.2018 року за допомогою сервісу "Електронної реєстратури" взяти електронний талон (записатись до лікаря) можливо лише за адресою проживання, тобто пошук лікаря відбувається при введені вулиці. Сервіс "Електронна реєстратура" передбачає і пошук лікаря за прізвищем лікаря та номером декларації, про те, на сьогодні це не можливо, дана функція буде доступна лише після підключення до сервісу і Центру ПМСД "Ювілейний" та після синхронізації даних з електронною системою обміну медичною інформацією (eHealth). На сьогодні проводяться необхідні роботи для запуску цієї системи та найближчим часом вони будуть завершені.

Враховуючи те, що на сьогодні пошук лікаря за номером декларації та прізвищем лікаря в сервісі "Електронної реєстратури" ще не доступний, Ви можете записатись на прийом до лікаря з яким підписали Декларацію за будь-якою адресою обслуговування, відповідно до території обслуговування даного лікаря. При цьому, Ви заходите в всій «кабінет» в сервісі «Електронної реєстратури» та по фільтру пошуку вводите вулицю та номер будинку, які належать до території обслуговування лікаря з яким Ви заключили декларацію. Виконавши дану операцію Вам будуть доступні дні та години прийому необхідним Вам лікарем для запису on-line. 

Додатково інформуємо, що записатись на прийом до сімейного лікаря, дільничного лікаря-терапевта чи дільничного лікаря-педіатра можна і за допомогою телефонного дзвінка в реєстратуру Центру ПМСД. В такому випадку електронний талон на Ваше ім′я, на зручний для Вас час, та до необхідного Вам лікаря зареєструє медичний реєстратор і Вам не доведеться простоювати черги в реєстратурі закладу чи біля кабінету лікаря. 
 
Які зміни, найближчим часом, очікують на користувачів сервісом "Еектронної реєстратури" Центрів ПМСД м. Рівного читайте тут.

Читайте також

З 10.06.2019 року педіатри Центру ПМСД "Центральний" м. Рівного проводитимуть прийом маленьких пацієнтів уже в оновлених кабінетах за адресою Драгоман..
Усі бажаючі отримають інформацію від кращих лікарів закладу: - як захиститись від кліщів або ж як діяти якщо вкусив кліщ; - розкажуть про вакцинацію..
Рівень захворюваності на кір тримається на високих показниках. Рівненська область по кількість захворівших на кір є лідером серед всіх областей Україн..
Підписатись